Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Sny noworodka

Data utworzenia : 2018-10-13 20:53 | Ostatni komentarz 2018-11-02 23:03

Mamowe

582 Odsłony
15 Komentarze

Dziewczyny , miesiąc temu pojawił się wreszcie nasz synek .. od samego początku czesto podczas snu poplakuje , postekuje ..głosik ma wtedy jakby śniło mu się coś czego przeraźliwie się boi ... Serce mi pęka bo ostatnio zdarzyło mu się nie popłakiwać tylko płakać przeraźliwie .. zdarza się że się uśmiecha ale częściej niestety to drugie . Powiedzcie mi czy któraś tak ma ? Czy któraś wie od czego i co to ?

2018-11-02 23:03

Mi tez mowili że to moze cos go boli albo że jest głodny i takie wymyślanie, lecz mama mi powiedziała że takiemu maluszkowi śni się całe życie i jak to w życiu bywa są różne momenty dlatego czasami sie usmiecha a czasami płacze. Moze to zabobon z tym zyciem ale ze snem wątpie ;) Także Mamowe spokjnie jeżeli nie ma innych objawów niepokojących to nie ma co panikowąc; )

2018-10-30 09:02

Klaudia to wygląda ewidentnie na sny ... Już od kilku dni częstotliwość zmniejszyła się znacznie :)

2018-10-26 00:59

Moj synek tak mial, zganialam na sny i co jakis czas sie to pojawialo lecz przeszlo z czasem, ja uwazam ze to sny;)

2018-10-24 19:43

Mój mały też tak miał i z czasem to samo przeszło, ciężko mi powiedzieć od czego to zależy, ale może pocieszy Cię to że to minie :)

2018-10-20 21:02

Ja miałam całą ciążę stresująca i zupełnie nie wpłynęło to na moją córkę - jest radosnym, szalonym dzieciem. ;p

2018-10-19 20:31

U nas jest to niestety prawie codziennie ... Tyle go wtedy i mówię do niego i w sumie mogę powiedzieć że to pomaga ale martwi mnie to bardzo ..

2018-10-19 11:49

Wydaje mi się, że jest to dość częste u maluszków, moja córka raz na jakiś czas też tak ma ale wystarczy, że delikatnie ją przytulę albo pogłaszczę po twarzy i już się uspokaja.

Konto usunięte

2018-10-16 08:16

Mamowe, bardzo możliwe. Dziecko może pamięta dźwięki z czasu życia płodowego. Kojarzy również szybkie tętno i równoczesny niepokój wewnętrzny spowodowany adrenaliną i kortyzolem krążącym we krwi podczas stresu? Może też ta ciasna przestrzeń i lekkie przygniatanie podczas snu ;) wszystko jest możliwe.