Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

Wakacje z maluchem

Data utworzenia : 2013-06-06 09:27 | Ostatni komentarz 2024-03-22 14:21

Redakcja LOVI

14390 Odsłony
109 Komentarze

Niektórzy rodzice nigdy nie zdecydowaliby się na wyjazd wakacyjny z małym dzieckiem. Dla innych – to pestka. Radzimy, o co zadbać, by podróżowanie z maluchem niczym Was nie zaskoczyło i stało się źródłem prawdziwej przyjemności. ----- M.Wierzchowska: Wakacje z brzdącem Hej Mamusie! Piszę do Was z naszego pierwszego wyjazdu wakacyjnego. Nasz wybór padł na Ustroń ze względu na wspaniałe powietrze i wiele fajnych tras spacerowych dla wózkowiczôw i nosidełkowiczów. Na marginesie - wôzek po 4 dniach padł i musieliśmy jechać do Cieszyna po nowy. Wahaliśmy się długo jaki środek transportu zabrać dla malucha, okazało się, że jedno i drugie bardzo się przydaje. Przyznaję, że Malutek sporo nam marudzi ale i tak jest super! Spacery to podstawa, byliśmy także w Leśnym parku niespodzianek gdzie wolno brykaja kozy i sarenki :-) Widoki cudne rozpościeraja się za oknem! Dziewczyny polecam Wam Ustroń na wakacje z maluchem i większym dzieckiem. Czeka tu wiele atrakcji- place zabaw, wypożyczalnie rowerów, koncerty na rynku np. Arka Noego. Zapomniałam dodać, że można skorzystać z dobroczynnych zabiegów uzdrowiskowych. My dziš zabieramy Malucha do groty solnej, marzył mi się basen solankowy ale w tym roku się nie odwarzę.Maluchy oczywiście wchodzą za darmo! Piszcie proszę gdzie i jak spędzacie wakacje, może ktoś skorzysta w przyszłym roku :-)

2024-03-22 14:21

Ooooo, no widzisz, dobre rozwiązanie,  nowego wózka też by mi było szkoda;( 

2024-03-22 11:40

Danuta, to prawda, też to widziałam. Dlatego ja jak kiedyś leciałam to brałam zwykły wózek parasolkę, którego mi nie było szkoda. Tak samo walizki, akurat mam dwie i do samolotu zawsze zabieram tą straszą, już lekko podniszczoną, bo wiem, że może być różnie.

2024-03-21 20:09

Takie rzeczy zdecydowanie lepiej na podkład, widziałam jak rzucają bagażami, wózkami przy przeładunku  :( 

Też już jak byłam na pokładzie i z bagażowego luku wyjeżdżały rzeczy to się z nimi nie cackali :( co nam później z takiego połamanego wózka albo z oderwnym kółkiem? Niby można złożyć reklamację, ale zanim ją rozpatrzą to człowiek zdarzy już z wypoczynku wrócić.

 

2024-03-21 18:11

Tak tak można odczytać w regulaminie. Ale zdziwiło mnie że można i fotelik i wózek w jakieś linii lotniczej 

2024-03-21 12:50

Dokładnie, każdy przewoźnik ma inny regulamin. Trzeba sprawdzić tuż przed podróżą zeby nie było zaskoczenia,

2024-03-20 22:14 | Post edytowany:2024-03-20 22:15

Kargaw to można doczytać w regulaminie, pewno każda linia ma swoje standardy :) 

 

 

2024-03-20 22:10

Lea &Leo wózek i fotelik czy wózek albo fotelik? Bo zawsze można było brać tylko jedną rzecz albo wózek albo fotelik ale za bilet do roku się nie płaciło 

2024-03-20 14:06

To prawda. Już większość linii wprowadziło opłatę za bilet dla dziecko do 2 lat nawet jeżeli siedzi nam na kolanach. Zazwyczaj jest to jakiś procent ceny normalnego biletu lub stała opłata, ale coś zapłacić trzeba. Za to można na taki bilet wziąć wózek i fotelik.