Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

Pierwsza pomoc przy wiosennym przeziębieniu

Data utworzenia : 2017-03-01 12:30 | Ostatni komentarz 2018-12-31 13:57

Redakcja LOVI

9670 Odsłony
59 Komentarze

Powoli zbliża się do wiosna a wraz z nią fala przeziębień. Szczególnie narażone na nie są niemowlęta i małe dzieci. Jak uporać się z nimi szybko? Radzimy.

2018-12-31 13:57

dobry jest inhalator Novama Familino Pro. Od 2msc życia używamy przy małej i nie mam problemów z katarkiem

2017-03-31 22:57

Silver ja na początku byłam trochę przerażona i dawałam po mniej, teraz jestem odważniejsza. bardzo fajnie to naprawdę czyści nosek.jestem z tego bardzo zadowolona i naprawdę polecam.

2017-03-30 19:38

Magros mielismy to bo zaleciła nam pediatra:) na początku dawalam po kropelce bo myślałam że tak to się robi. Po przeczytaniu instrukcji byłam w szoku że połowę ampułki trzeba wlać do przegrody nosowej, ale w ten sposób plucze się nosek.

2017-03-30 08:34

Silver, dokładnie my zaczynamy inhalacje jak tylko zobaczę początki kataru. Inhalacje w naszym domu to teraz chleb powszedni. Na katar fajny jest też isonasin septo, takie ampułki do płukania noska. Zawierają tymianek i jony miedzi. Płuczę nosek przed odciąganiem, tam wszystko ładnie rozpuszczają.

2017-03-24 22:42

gabilabi inhalacja jest na prawdę niezawodna i pomaga pozbyć sie szybko katarku, nawet można wcześniej zacząć jak są już zaczątki a na pewno nie zaszkodzi.

2017-03-24 16:10

Ja z synkiem się inhalujemy i wickiem smarujemy, nawet pomaga ;)

2017-03-22 19:45

U mnie w domu też ciągła walka z katarem, dotychczas używałam produktów z ksylometazoliną, ale spotkało nas to, co jest napisane w artykule - wysuszenie śluzówki i przyzwyczajenie się do tej substancji. Ostatnio dostałam do testowania naturalny spray do nosa NOZITIX i już wiem, ze nie wrócę do tamtych leków. Naturalne olejki nawilżyły śluzówkę, jednocześnie ją obkurczyły, dzięki czemu katar przeszedł. Sam spray jest dość gęsty i nie wypływa z nosa/ nie wpływa do gardła, tylko zatrzymuje się tam, gdzie powinien.

2017-03-15 22:02

Ostatnio Syn kuzynki miał kaszel i lekarz kazał zacząć przede wszystkim od inhalacji z soli fizjologicznej inhalacje ma robić 3 razy dziennie i oklepywać. Oklepywać trzeba nie za lekko bo to nic nie da ale też nie mocno. Zaleciła też dawać syrop prawoślazowy. Monika maścią majerankową możesz smarować w pierwszym miesiącu. Ale musisz pamiętać, żeby nie napchać maści do przegrody nosowej. Natka ja też przy podawaniu żelaza daje witaminę C, żeby się lepiej wchłaniało.