Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Zasypianie przy tv

Data utworzenia : 2018-10-23 11:43 | Ostatni komentarz 2018-12-17 19:00

Marzena-1995

1566 Odsłony
37 Komentarze

Cześć dziewczyny. Dzisiaj w nocy zauwazylam że syn lubi spać przy włączonym Tv, jak tylko wylaczylam tv to pół godziny i sie obudzil. Co o tym myslicie?

2018-12-17 19:00

U mnie córka nie raz zasypiala w halasie bo byliśmy na goscinie czy tak jak w wakacje roboty chodziły i stawiali pierwsze mury nowego bloku. Ale na noc dziecko powinno nie mieć dostarczanych tyle bodźców. Każdy sobie radzi jak potrafi.

2018-12-17 17:47

Aneta zgadza się ale skoro mojemu to pomagało? Każde dziecko jest inne. Zasypial tak przez miesiąc a teraz woli ciszę i zasypia w ciemnościach i ciszy :) minela mu faza tv :)

2018-12-17 13:47

Jak dla mnie dziecko nie powinno zasypiac przy włączonym telewizorze. Cały czas dziecko ma dostarczane bodźce. U mnie córka zasypia jak się wyłączy telewizor. Uspokaja się wtedy i wycisza.

2018-12-16 23:07

Klaudia potwierdzam. mieszkam przy samym PKP i z okna widzę pociągi. Nie słyszę ich ani trochę... Jak ktoś do mnie przychodzi to zaraz reaguje na jadący pociąg, a ja nawet nie słyszę i nie rejestruję, ze on jedzie ;]

2018-12-16 20:25

A możliwe że tak każdy jest inny :) wierzę że tak możesz mieć :)

2018-12-15 20:28

Klaudia tylko u mnie jest problem bo mam bardzo czujny sen ;) Wierz m i nie przyzwyczaiłabym się do spania w hałasie :) jedynie pod narkoza :D

2018-12-14 19:43

Dziubus kwestia przyzwyczajenia wierz mi, pomijając tv. Mieszkam bardzo blisko torów. Goście słyszą każdy pociąg a ja nie. Obecnie mija rok i nie słyszę a wcześniej przeszkadzało okropnie. Więc można się przyzwyczaić ale nie wątpię że mózg wtedy nie odpoczywa :) z tym się zgodzę bo obraz jasny i głos rozprasza go mimo że my spiny

2018-12-14 08:05

Zapewne z szokuje tu niejedna osobę , mówiąc ze nie oglądamy telewizji w ogóle ;) Z mężem stwierdziliśmy ze to do niczego nie jest nam potrzebne , a internet w zupełności nam wystarcza :)) Co do zasypianie przy telewizorze ... Wyczytałam ze mózg nie regeneruje się i nie odpoczywa prawidłowo w hałasie. Nie wyobrażam sobie samemu spać w ten sposób ;)