Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Oduczenie dziecka spania z rodzicami-w jakim wieku i jak?

Data utworzenia : 2018-05-13 22:08 | Ostatni komentarz 2018-09-05 20:26

Marzena-1995

3889 Odsłony
134 Komentarze

W jakim monencie oduczyc dziecko spac z rodzicami?

2018-09-05 20:26

Nasz synek spał z nami do 3 roku życia, postanowiliśmy postawić obok naszego łóżka drugie na początku tlumavzylismy że będzie mu wygodniej że lepiej będzie się wysypial bo nam we trojeczke jest już za ciasno tym bardziej że tato nawet zdarzało się że lądował na podłodze bo mały potrafił spać nawet w poprzek i wtedy musieliśmy się ściskać. Kilka razy jadłam się z nim do tego drugiego łóżka aż sam zauważył że tam jest mu wygodniej, teraz zasypia sam kładzie się od razu do swojego łóżka ale zdarza się że zasypia czasem z nami wtedy przenosimy to do siebie i śpi cała noc u siebie, czasami przyjdzie w nocy hak coś mu się przyśni albo chce pić albo siku ale pokręci się przytuli i wraca do siebie mówi że jest mu gorącą. :)

Konto usunięte

2018-09-02 21:17

Przy oduczaniu potrzeba dużej wytrwałości rodziców :) Moja córa ma już prawie 5 miesięcy i póki co nie przesała z Nami ani jednej nocy:) Karmimy się w nocy co 2-3h i zawsze po karmieniu ją odkładam do łóżeczka. Czasami nad ranem biorę ją na siebie, aby dospała jeszcze 1h :)

2018-08-30 09:51

Agnieszka tez gratuluję wytrwałości ;)

2018-08-29 21:13

Dziubus to super :) my też nieodkladalnosc synka zwalczylismy całkowicie i śpi u siebie w łóżeczku ewentualnie trochę dosypia po karmieniu u nas ale nie ma problemu go odłożyć a się bałam, że wymiekne, ale jednak konsekwencja robi swoje :)

2018-08-29 10:05

U nas się udało :))) po 10 miesiącach spania synka ze mną mały śpi u siebie w łóżeczku ;) Było ciężko i bywają dni ze wstaje do niego z 5 razy ale jest coraz lepiej na szczęście :)

2018-08-29 00:19

Moja córka jest jeszcze za mała bym mogła tak robić.

2018-08-28 11:32

Aneta, dokładnie to samo jest u nas, córa z nami nigdy nie spala, ale bywały sytuacje, że jednak lądowała u nas w łóżku, to ja czuwałam a nie spałam, bo to straszny wiercioch. Teraz ma swoje łóżko, to w razie kryzysu ja kładę się u niej, ale to czuwam, a jak zaśnie ja wracam do siebie.

2018-08-27 23:06

Im dziecko jest starsze tym bardziej się kręci i wierci. Wtedy już jak dla mnie noc jest nie przespana bo całą noc nie śpię tylko poprawiam córkę by z łóżka nigdzie nie spadła nawet jak śpi w środku to tak się wierci, że schodzi w dół. Nie wiem jak ona to robi. Ale takie sytuację są rzadkie jak córka ma kryzys. Tak to śpi u siebie w łóżeczku i to jest najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich.