Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

10 akcesoriów przydatnych w karmieniu butelką

Data utworzenia : 2017-10-10 10:10 | Ostatni komentarz 2019-01-06 21:00

Redakcja LOVI

4438 Odsłony
26 Komentarze

Planujesz podawanie mleka swojemu maluszkowi z butelki? Sprawdź, co Ci się przyda.

2019-01-06 21:00

Klaudia możliwe że co podgrzewacz to inna moc i co za tym idzie prędkość podgrzewania.Mamy podgrzewacz z Babyono.

2019-01-06 09:33

Dorota to może zależy od podgrzewacza ja mam z babylies i podgrzewa mi bardzo szybko tak że na kuchence wychodzi dłużej

2019-01-06 02:04

Artykuł pomocny aczkolwiek z pół rocznego doświadczenia mogę powiedzieć że podgrzewacz do butelek używaliśmy na początku bardzo często (do mleka odciągnietego laktatorem)jednakże jak się później okazało bardzo długo podgrzewał i mleko i wodę na mleko modyfikowane a jak pojechaliśmy w odwiedziny do teściów to teściowa starym sposobem podgrzewala wodę na mleko dla synka w rondelku na kuchence indukcyjnej-o wiele mniej czasu jej to zajęło.Teraz podgrzewamy wodę na mleko na kuchence gazowej w domu chwilka i juz.A wodę mamy już przegotowaną w dzbaneczku.Suszarke do naczyń mamy z firmy munchkin i jest świetna-malo mc zajmuje i jest praktyczna.Wyparzarki używamy codziennie wieczorem w domu w podróży lub jak jesteśmy u rodziny to sprzęty tylko myjemy w gorącej wodzie i płynie Nuk.Termoopakowanie na początku używaliśmy jednakże nie spełniło naszych oczekiwań gdyż za szybko traciło temperaturę.

2018-12-28 11:51

Idealny artykuł dla świezych mam!!! :)

2018-12-16 00:25

Takie artykuły najbardziej się przydają świeżym mamą. Ja co już mam drugie w domu to mniej więcej wiem co mi się przyda, a artykuł jest tylko dla odświeżenia wiedzy i czy o czymś nie zapomniałam. Ale zawsze przydatny i pomocny.

2018-12-15 23:29

Dla rodzin które chcą się w 100% przygotować na powitanie nowego członka rodziny takie porady są bezcenne, dobrze że można znaleźć je w takich artykułach. Sama myślałam że jestem już gotowa a tu niespodzianka- konkurs z podgrzewaczem dopiero mnie uświadomił że jednak nie mam jeszcze wszystkiego. Wszystkie akcesoria wymienione w artykule są pomocne i na codzień potrzebne więc warto się w nie zabezpieczyć, w szczególności kiedy jest się niedoświadczoną przyszłą mamą.

2018-11-26 19:57

Bardzo przydatny artykuł dla przyszłych mam, również dla tych , które już mają dzieci, ale może potrzebują nowszych rozwiązań. U mnie suszarki na butelki tylko nie ma. Reszta polecam z czystym sumieniem.

2018-11-15 16:57

Bardzo przydatny artykuł. Ja nie wyobrażam sobie życia bez podgrzewacza. Mowa o wstawaniu w nocy. Sterylizator dostałam przy drugim dziecku. Z całego tego kompletu brakuje mi tylko suszarki. Pojemniczek na mleko, szczotka, smoczki są obowiązkowe :) zaś pokrowiec na butelkę można zastąpić termosem. Tylko przygotowanie mleka zajmuje odrobinę więcej czasu.