Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Reguły karmienia butelką w dzień i w nocy

Data utworzenia : 2017-02-03 17:41 | Ostatni komentarz 2018-02-08 18:22

Redakcja LOVI

4494 Odsłony
27 Komentarze

Wybrałaś już mieszankę, dobrałaś odpowiednie butelki i kupiłaś dobre smoczki. Teraz czeka Cię nauka przygotowywania mleka dla Twojego maluszka. Podpowiadamy, jak zrobić to w dzień, a jak w nocy.

2018-02-08 18:22

U mnie córka je tylko w dzień. W nocy wcale nie budzi się do jedzenia. Więc tylko mam przygotowane butelki na dzień.

2018-01-03 22:11

Fajny artykuł ale jak pisałam we wcześniejszych komentarzach najlepiej wybrać najprostsza opcje dla siebie, ja zawsze mam parę butelek umytych i gotowych do użycia jak,w dzień tak w nocy i ta sama zasada, dzbanek z ciepłą i zimna woda. Mleko w pojemniczku poporcjowane. Nie używam sterylizatora mam płyn do mycia i szczotkę bo aż tak nie ma co wyjalawiac

2017-03-10 00:12

Artykuł przydatny dla młodych mam oraz tych, które potrzebują odświeżenia informacji ;) U nas przy pierwszym (9lat) jak i drugim dziecku (8mcy) znakomicie sprawdził się termos na noc oraz odmierzona ilość zimnej wody przegotowanej i odsypanej odpowiedniej ilości mleka :) Widzę, że kilka mam też stosuje ten patent -szybko, sprawnie i można przygotować mleko niemalże z zamkniętymi oczami ;)

2017-02-18 13:33

Mnie wkurza w tych filtrach dzbankowych, że szybko trzeba je wymieniać. Teściowa ma filtr zeptera ma wodę na stałe podłączoną i to jest super filtr ale dużo mniejsza zajmuje bo mniej więcej tyle ile baza do kompa

2017-02-18 07:30

No w obecnych czasach niepowinnismy tak panikowac i doslowanie wyszystko filtrowac bo powietrze nas zabije :-) ale jeżeli chodzi o podawanie wody niemowlakowi to jaknajbardziej uwazam ze wida moze byc filtrowana. U niemowlaka dopiero ta flora bakteryjna się tworzy wiec u nich trzeba chuchac ( nie wiem czy dobrze napisalam :-D) i dmuchac na zimne ale tez wszystko w ramach zdrowego rozsądku :-(

2017-02-17 12:12

Rewers a czy po takich zabiegach woda nie staje sie zbyt jałowa? Jednak to co znajduje sie w wodzie tez jest nam potrzebne :) Nie pamietam gdzi ei kiedy, ale czytalam kiedys jak w jakims kraju zakazano uzywania filtrów, bo kazdy filtrowal wode na potege i okazalo sie ze z braku minerałow z wody itd, ludziom zaczly wypadac zeby, zaczeli chorowac itd. Nie wiem czy to prawda, tak czytalam i sama dlugo zastanawialam sie nad filtrem, ale mamy tyle kamienia, ze co 2 dzien musialam odkamieniac czajnik bo inaczej kamien plywal w butelkach dla malego ;/ Ale mamy filtr magnezowy, a nastepnym razem chce kupic taki kotry oczyszcza wode ale dodatkowo dodaje mineralow potrzebnych organizmowi :)

2017-02-17 10:44

Ja jakoś nie chciałam brać wody butelkowej. Zbędny wydatek jeśli filtrujemy kranówkę..

2017-02-17 08:25

Ta woda w dużych butlach jest okropna:/ to nawet po smaku czuć....