Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Wybór butelki do karmienia - o czym warto pomyśleć, zanim kupisz?

Data utworzenia : 2016-07-05 11:20 | Ostatni komentarz 2017-04-06 11:13

Redakcja LOVI

13832 Odsłony
216 Komentarze

Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę, oraz czym się kierować, podejmując decyzję o zakupie butelki do karmienia.

2017-04-06 11:13

M. Kos szklane butelki są lepsze od plastikowych i mają tą przewagę że nie barwią się pod wpływem napoju czy soku, nie przechodza zapachami. Różnica z plastikowymi jest też taka że w szklanej butelce szybciej podgrzejesz napój ale też i szybciej napiszesz chłodniejszy.

2017-04-06 10:10

M.Kod. zdecydowanie przy soczkach lepiej sprawdzą się szklane butelki, nie barwią się i nie przechodzą zapachami.

2017-04-04 10:53

My też używamy plastikowych z avanta dziecią się dobrze z nich pije z Nuka mają za duże dziurki i się dlawily. Z chęcią bym przetestowała szklaną bo teraz gdy maluchy piją Soczki to butelki farbują od marchewki szklane są droższe ale na pewno lepsze :)

2017-04-01 16:49

Już pisałam na wątku kubeczkowym, ale i tu się pochwalę. Mamy 360 w nowej szacie graficznej!!! Juuuupi!!! Będziemy ćwiczyć picie z kuBa! :D

2017-03-29 19:51

Ja, a w zasadzie moja córka uwielbia wasze produkty. Zarówno smoczki uspokajające jak i butelki okazały się u nas jedynym rozwiązaniem. Przetestowałyśmy kilka marek (zwłaszcza smoczków) i po kilku próbach tylko Lovi zostały :) ®ównież laktator miałam lovi prolactis i w 100% spełnił moje oczekiwania :) :) :) Naprawdę jestem mega zadowolona z tych wyborów.

2017-03-25 22:10

u nas też wciąż się trzymają mimo wielu upadków. Córa co prawda generalnie pije z kubka 360, jednak gdy np. jest chora i pilnuję by dużo piła, to daję jej butelkę, z butelki zdecydowanie więcej wypija i taka dumna chodzi z butlą. Chyba to efekt po prostu "nowości", stęskniona za butelką i wtedy ona zadowolona i mama też, bo dużo pije :) Na szczęście potem bez problemu też wraca do kubka, bo po kilku dniach i on wydaje jej się nowy i wtedy zafascynowana jest kubkiem od nowa :)

2017-03-19 22:20

Ruda mama mój mały ma 9 miesięcy. W szklanej butelce dostaje wodę. Butelka 150 ml i potrafi sobie trzymać sam buteleczke i się napić. Szklane butelki mają swoje plusy i minusy. Na pewno jest je łatwiej utrzymać w czystości i nie zachodzą np po skoczkach, u nas bo wielu rzutach mojego Synka i nie ważne czy na płytki czy na panele, lotów miały wiele i nic się z nimi nie stało. Minusem jest to, że szklana butelka długo jest ciepła a nawet gorąca ale wg moich obserwacji płyn też szybciej robi się chłodny.

2017-03-13 21:03

Design szklanych faktycznie super. Ale i plastikowe lovi dają radę ;) Co do trzymania, to u nas wygląda tak, że mały sam wykminił, że jak mu położę tę małą butlę na brzuszku, to może sobie kombinować i w ten sposób trafił do dzióbka. Ale tylko wodę tak pije. (chyba, że siedzi, to wtedy ja trzymam). Te mm używamy większe i już mu ciężko utrzymać, choć chwilę daje radę. Je z nich tylko rano i wieczorem. Kasza z łyżki. Chciałam kupić kubek 360, ale nie było u nas wzoru, który wybrałam. Muszę chyba zamówić na necie.