Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Alergia Na Kaszki mleczno ryżowe. co robić ?

Data utworzenia : 2015-01-07 21:24 | Ostatni komentarz 2018-08-11 08:59

Justyny.Kaczmarek

23463 Odsłony
31 Komentarze

Witam synek skończy pół roku 26 stycznia próbuje podawać kaszki mleczno ryżowe ale niestety występuje alergia przy pierwszej kaszce bobovita o smaku bananowym wystąpiła wysypka przy drugiej o smaku waniliowym wymioty. Na banany synek dobrze reaguje bo podaje go co dwa dni ,kleik do mleka ryżowy daje i nic , nie wiem czy to jakiś składnik w tej kaszce wywołuje czy co. Czy może zmienić kaszke z innej firmy ? Prosze o radę .

2018-08-11 08:59

Marta Rychlik, córa też miała skazę i kupowałam właśnie bezmleczne kaszki, które robiłam na mleku HA. Na moim mleku kaszka nie gęstniała, więc to było dobre rozwiązanie.

Konto usunięte

2018-08-07 07:06

Pierwszą czynnością jest odstawienie kaszki, poczekaj aż objawy miną i spróbuj innej kaszki lub nawet innego smaku. Czasami małe rzeczy dużo zmieniają. Jeśli problem będzie się powtarzał trzeba skonsultować z pediatra

2018-08-05 11:44

Proponuję podać kaszkę bezmleczną i sprawdzić czy wtedy coś się dzieje. Osobiscie używamy z bobowity ponieważ syn ma alergie na białko mleka. Istnieje również możliwość próby podania mu mleka z odpowiednikiem H.A. nalezy natomiast pamiętać aby nic nie robic na wlasna rękę a dopiero po konsultacji z lekarzem aby nie narobić niepotrzebnych problemów dziecku z brzuszkiem

2018-08-04 17:19

U nas po kaszce bobowity synek dostał pokrzywki że aż wzywaliśmy pogotowie bo się dusił. Mógł jeść " kaszkę na dobranoc" z HiPP mleczną ale w słoiku, jej odpowiednik w proszku powodował alergię. Najlepiej u nas sprawdziła się owsianka zwykłe płatki górskie dotego suszona morela (źródło wapnia) woda chwile pogotować zblendować. Do dziś to nasze najczęstsze śniadanie tylko teraz już z mlekiem i różnymi owocami i bez blendowania.

Konto usunięte

2018-06-29 15:25

Z bobovity są teraz kaszki bezmleczne, może je wypróbuj

2018-06-29 08:11

Ja podaję małemu kaszki te bez mleka które można robić na wodzi i na własnym MM.

2018-06-28 23:29

A czy któraś z was próbowała może takich produktów jak 100% Organic: Kaszki od Humany? U mie sprawdziły sie idealnie, a synek zajadał się jak żadnymi innymi i nie było żadnych problemów. Mają one na prawdę dobry i bezpieczny dla dzieci skład więc polecam wam o nich poczytać i ewentualnie wypróbować!

2015-02-09 15:45

Beata już od dawna nie podaję :) On ogółem inne kaszki je,owoce,warzywa bez problemów ale ta malinowa nie pasuje. Dlatego też nie daję mu słoiczków z owocami leśnymi,bo podejrzewam,że zareaguje podobnie..