Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Butelka jest bee

Data utworzenia : 2019-01-22 22:12 | Ostatni komentarz 2019-02-05 15:07

Patrycja.Mazur

448 Odsłony
4 Komentarze

Co robić jeśli dziecko nie chce wgl pić z butelki? Jak mogę go zachęcić? KP i nie mam opcji odciagniecia ale chciałabym wprowadzić metodę mieszanego karmienia, żeby chociaż na kilka godzin wyjść gdzieś bez synka.

2019-02-05 15:07

Polecam butelkę chicco jest jak pierś kobiety , bardzo miękki smoczek . Pierwszą córke od początku uczyłam pić z butelki , karmiłam ją piersią poł roku ale od początku dawałam raz dziennie mleko przez butelkę żeby nie było problemu jak zostanie pod opieką taty . Sprawdziło się i teraz z synkiem zamierzam zrobić tak samo

2019-02-03 17:29

Ja mojego małego przyzwyczaiłam dzięki nakładkom na piersi. Też nie chciał z początku pic z butelki nawet mojego mleka. Gdy zaczęłam mu mieszać pierś, butelka to wgl się tak zmieszał, że już nawet z piersią był problem. Kupiłam nakładki na piersi bo już nie mogłam wytrzymać z ranami, które się zrobiły na brodawkach... I dosłownie dwa dni i nauczył się pić z butelki. Może dlatego, że taka sama struktura smoczka jak i nakładki.

2019-01-25 23:34

Pierwsze co mi sie nasuwa na myśl to zmiana butelki Może maluszek po prostu nie toleruje w jakiś sposób obecnej butelki i jego chęć jedzenia z niej zależy po prostu od inaczej wyprofilowanego smoczka czy tez rodzaju butelki

2019-01-23 23:35

To może zależy od butelki lepiej wybrać taką która przypomina choć trochę pierś i nie zaburza odruchu ssania.Najlepiej było by gdybyś podawała przez butelkę swoje mleko bo jest najlepsze.U mnie syn zaakceptował butelkę bez problemu ale u mnie był problem z brodawkami i syn nie dał rady pić z piersi choć próbowaliśmy i w szpitalu i przez nakładki.Pozniej wprowadzilismy mm aby go dokarmiać bo to co odciagnełam z czasem mu nie wystarczalo bo nie miałam jak często odciągać i pokarm powoli zanikal.Takze trzeba się zastanowić bo są plusy ale i minusy butelki i mm. A dlaczego nie możesz odciągnąć swojego mleka na czas wyjścia?