Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Nutricia neocate lcp

Data utworzenia : 2018-12-12 15:47 | Ostatni komentarz 2021-02-04 20:22

Konto usunięte

10418 Odsłony
8 Komentarze

Mój syn ma na policzkach i na czole czerwone szorstkie plamy. Pediatra stwierdził, że to nietolerancja białek. Kazała dawać mu nutricia neocate lcp. Wypił parę lykow bo był głodny a później się krzywil i nie chciał pić. Nie wiem co robić... Dałam mu zwykle bebiko które wcześniej z chęcią zjadal bo był głodny, ale ewidentnie ma problem z tymi białkami. Pomocy :(

2021-02-04 20:22

Budzi się z płaczem i muszę to uśpić na rękach.  Zmian skórnych już nie ma aż tak mocno tylko trochę za uszkami zostało i trochę powieki czerwone 

2021-02-04 20:08

Momika Neocate to wysoce eliminacyjne mleko, jest niezbyt dobre w smaku. A budzi się i chce jeść czy usypiał sam? Myślę, że to raczej żeby i zaostrzenie AZS ma wpływ na te pobudki :( 

2021-02-04 19:56

Mój syn ma 8 miesięcy.  Od tygodnia neocate pobudki w nocy co godzinę.  Niespokojny sen . Wcześniej budził się co 3-4 h czy powodem może być mleko czy może ząbki 

2019-01-13 12:01

W temacie mleka wlasnie Mam corke 3.5 miesiaca. Po 2 miesiącach na piersi i ciągłych wysypkach zdiagnozowano u niej alergie na bialko mleka krowiego. Dieta eliminacyjna moja nie pomogła bo tracilam pokarm, wiec przeszlam na mm. Najpierw Pepti, po ktorym wymiotowala, potem Nutramigen wymioty mniejsze ale nadal plus ciagle wysypka na buzi,.szorstka i sucha. Usg brzuszka nie wykazalo kurczu odzwiernika zoladka. Teraz mamy nutramigen puramino. Wysypka znikla i wymioty tez ale ma okropne bole brzucha. Mleko stosuje juz tydzien i zadnej poprawy nie ma a bole zaczely się po 2 dniach stosowania. Ciagle placze i jest nerwowa. Lekarz zalecił spróbowal epsumisan Nic nie pomaga Najgorzej jest po nocy Juz nie mówiąc o tym ze jest ciaglw glodna. W nocy budzi sie 3 razy na tym mleku a na popdzednich tylko raz. Proszę Was o rade. Moze to neocate sprobowac? Ktos ma doswiadzenia bolowe? Wsplmne tez ze ona chętnie pije każde mleko i smak do tej pory jej nie przeszkadzal. Gastrologa mamy za 2 tyg

2019-01-06 01:31

Popieram rewers342.U nas też syn miał po mleku modyfikowanym ( HiPP,NAN,Bebilon niebieski) czerwone krostki na początku myślałam że to potówki lub trądzik niemowlęcy ale zaczęło się rozprzestrzeniać z twarzy na okolice pod szyjka i w dotyku buzia była jak papier ścierny a kremy i nieprzegrzewanie nie pomogły. Udaliśmy się do pediatry która podejrzewała uczulenie na laktoze w mleku i przepisała nam Bebilon Pepti 1. Syn na początku wypił jedną porcję niechętnie a później już nie chciał także zaczelismy mieszać Bebilon Pepti z ostatnim mlekiem które pił a mu smakowało czyli Nan.Najpierw 2 łyżeczki nan i 1 Bebilon Pepti i później stopniowo zmniejszalismy porcję nan a zwiększaliśmy Bebilon Pepti i syn się przyzwyczaił do smaku.Mąż smakował to mówi że nie za dobre w smaku i zapach też dziwny ale teraz już się przyzwyczailiśmy i jesteśmy już na dwójce.Najwazniejsze że pomaga i nie ma już szorstkiej skórki na buzi.Justyna jak mleko które Ci przepisał lekarz nie pomoze lub syn dalej nie będzie chciał go jeść to zapytaj o Nutramigen lub Bebilon Pepti.

2019-01-03 17:34

Kup Bebiko HA tylko na początku mieszaj że zwykłym potem coraz mniej zwykłego żeby brzuszek nie bolal

2018-12-12 18:23

Zapomniałam dodać, że ulewa mi po tym mleku...

2018-12-12 16:27

Spróbuj na początku mieszać mleka , jedna miarka nowego a reszta Bebiko , na drugi dzień 2 miarki nowego a reszta Bebiko az dojdziesz do całości z nowym . Ja tak robiłam przy nutramigenie , synek miał nietolerancję laktozy i takie przyswojenie się sprawdziło , pierwszej butelki samego nutramigenu nie chciał , później pil bez problemu ;)