Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Większe dziurki?

Data utworzenia : 2018-12-08 03:43 | Ostatni komentarz 2018-12-10 12:45

A.Tul

368 Odsłony
3 Komentarze

Czy mi się wydaje czy smoczki rozmiar 0 do butelki mają od jakiegoś czasu troszkę większe dziurki??? Moja mała cały czas korzysta ze smoczka 0 ponieważ krztusila się i nie mogła używać większych dziurek. Niestety teraz kupiłam opakowanie z dwoma smoczkami i mleko leci jak szalone patrzyłam pod światło i dziurki są większe. Nawet porównałan ze starymi bo jeszcze nie wyrzuciłam. Mało tego kiedyś w zestawie fabrycznie jeden ze smoczków trafił mi się większy i dziecko zakrztusilo mi sie.

2018-12-10 12:45

No właśnie w jednym opakowaniu tak się trafiło nalalam do obu wody żeby sprawdzić i z jednego szybciej leciało dlatego mi się córka zakrztusila ze musiałam pogotowie wzywać. Teraz dalej jesteśmy na smoczkach 0 i w obu dziurki są większe niż dawniej.

2018-12-09 23:48

Mi się kiedyś trafiło że jeden że smoczków uspokajajacych był troszkę większy od drugiego. A oba były z jednego pudełeczka. U nas było to akurat na plus bo ten mniejszy podpasował Hani a tym wiekszym sie dławiła. Także możliwe że i u was może być większa dziurka. Może jakaś wadliwa partia Wam się trafiła.

2018-12-08 19:19

Nie wydaje mi się aby było to możliwe, chyba, że jakaś partia trafiła się wadliwa. Najlepiej sprawdzić kupując kolejne opakowanie ale z inną datą ważności aby seria była inna