Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Problem z karmieniem.

Data utworzenia : 2014-04-05 20:45 | Ostatni komentarz 2022-03-03 23:48

edytakosciolek

7348 Odsłony
36 Komentarze

Mam problem z moim 4,5 miesięcznym synkiem.,Od urodzenia karmię go naturalnie, niedługo chcę wrócić do pracy, a moje dzieciątko nie chce pić mleczka z niczego oprócz mojej piersi.Próbowałam podawać butelką, wymieniałam smoczki, podawałam mleczko łyżeczką, strzykawką. Moje dziecko uparcie odmawia przyjmowania pokarmu. Nawet gdy muszę gdzieś wyjechać i w tym czasie jest głodne płacze ale nawet nie spróbuje. Próbowałam podawać mleko modyfikowane, ale również bez skutku. Obawiam się że jak maluszka nie przekonam maluszka to będę musiała zrezygnować z pracy. Nie mogę dojeżdżać na karmienia w trakcie godzin pracy bo nie ma mnie kto zastąpić. Może ktoś miał podobny problem. Powoli zaczęłam rozszerzać dietę i podawać warzywa i owoce, ale nie zjada tyle żeby te potrawy stanowiły osobny posiłek.

2022-03-03 23:48

Ciężko stwierdzić ake możliwe że nasz dużo tego pokarmu no i dziecko może nie jest w stanie połykać tak czasem się zdarza. Albo może masz pokarm ale jest go mało i dziecko przez to też się wkurza że tak powiem. 

Ja mialam problem z karmieniem piersią i przeszłam na mm. 

Nie uważam że jestem zła matka przez to. Teraz mamy spokój i ja i córka. Obydwie jesteśmy zadowolone. 

Ale to Twoja decyzja kochana oczywiście i postąpisz tak jak będziesz uważała co jest dla Was najlepsze. 

Na pewno minusem są poniesione koszty jakie zapłacisz za mleko modyfikowane bo jednak z piersi leci za darmo. 

Są plusy i minusy 

2022-02-11 16:12

Ja też to przerabiałam, po prostu z piersi zaczęło lecieć więcej mleka i nie nadążała z połykaniem. Mi pomogło trochę odciąganie przed przystawieniem do piersi lub raz czy dwa razy w ciągu dnia karmiłam ją po prostu odciągniętym mlekiem

2022-02-04 18:13 | Post edytowany:2022-02-04 22:49

Hej odswiezam wątek...

 

Mam problem z córką 

 

Mamy 3.5miesiaca i nagle zaczela się denerwować przy jedzeniu z piersi ... spokojnie je tylko w nocy a w dzień się wygina o kończy się dawaniem odciąganego albo dokarmiam mm... czy któraś z was miala taki problem? Nie wiem czy przestawić się na kpi czy próbować ja dostawiać.  Kosztuje mnie to sporo nerowo No i córkę też...

2014-05-19 11:22

Mam podobny problem...moja córcia też karmiona jest piersią i butelki nie akceptuje...również rozszerzam jej dietę, ale nie zjada tego zbyt wiele...nawet kaszki nie pije z butelki ani nie chce jeść łyżeczką tylko woli wypić z kubeczka od butelki lovi...mam nadzieję, że to się zmieni bo chciałabym wyjść z domu na dłużej bez dziecka, ale póki co nie ma takiej opcji...Najlepsze w tym wszystkim jest to, że smoczka lubi.

2014-05-09 21:20

koleżanka miała podobny problem, musiała odstawić córeczkę, która nie chciała nic innego niż cyca... a powodów zdrowotnych była zmuszona... maluszek jak jest głodny to zje... tylko tez kwstia dobrania odpowiedniego mleka;) cierpliwości;)

2014-05-08 21:38

Nadzieja umiera ostatnia. Zagłodzić się nie da sądząc po Twoich wpisach ;)

2014-05-08 21:31

Wiem, ale mam nadzieję że jak nie będzie miał innego wyjścia to się w końcu zainteresuje się innym jedzeniem a jak nie to raz będę musiał przez jakiś czas podjeżdżać. Może się samo ułoży mam taką nadzieję.

2014-05-08 21:08

Edyta, trafiłaś na twardego zawodnika ;)