Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

jakie mleko

Data utworzenia : 2014-07-03 22:55 | Ostatni komentarz 2022-06-15 10:21

Aleksandra.Pratkowska

7840 Odsłony
38 Komentarze

karmie piersią jakie mleko jest najlepsze??? żeby przejść na butelkę prosze o rade

2022-06-15 10:21

My po pepti syneo przeszliśmy na Bebiko pro plus :) obeszło się i bez alergii i be problemów skórnych ani brzuszkowych Pani Pediatra sama stwierdziła że fajne delikatne mleczko wybraliśmy 

2022-06-15 08:44

Anabana a mieliscie jakies problemu skórne lub inne które by mogły wskazywac na alergie?

2022-06-09 08:14

Najlepsze mleko będzie takie które zaakceptuje maluszek, ale warto wcześniej poczytać sobie o każdym mleku i zobaczyć który ma najlepszy skład (mimo ze MM ma ścisłe składy które w każdym musza się znaleść to są niektóre składniki które znaleść się tam nie musza :) np cukier). Jestem mamą która karmi piesia ale zdecydowałam ze zakupie MM i będę je miała w razie „W”, poczytałam o mówiący dostępnych na polskim rynku i uwierz mi że skład pomimo ze jest taki sam to jednak delikatnie się może różnic :) warto szukać mleka które na ma w składzie cukru 

2022-02-25 09:02

Anabanana, czyli nie ma alergii, a kazała pić małemu mleko na alergię? Hm... to trochę tak, jakby zakazać dziecku np. jeść truskawki, żeby alergii nie dostało, a wiadomo, że tak się nie robi.

2022-02-25 06:50

Na pepti byla starsza na nutramigenie jest mlodsza ;) ponoc gorsze w smaku ale bardziej na stawione na alergikow z silna alergia

 

Ile teraz pepti kosztuje?

2022-02-24 19:51

mi w ogole pediatra przepisala bebilon pepti syneo, jakos tak bo zapobiegawczo jakby alergia bmk byla

2022-02-24 15:39

mysle jak Mazia mlek jest tyle na półkach że ciezko jest sie zdecydować które jest dobre ja byłam na bebilonie a w rossmanei uzłóyszłaam ze najlepsze nan ale pewnei dla kogoś bedzie Hipp jeszcze ktoś inny powie ze kozie ja jak szukałam dla swojej kruszyny na dopajanie brałam takie jakie było w aptece i na nic zostałam troche pokarmiłam i przeszliśmy na melko na recepte najlepsze dla mojego dziecka, bo nie a reakcji takich jakie miała po zwykłym mleku mimo iz niedobre w smaku to dobre dla organizmu 

2022-02-23 22:28

u każdego coś innego sie sprawdza

moja np jak była większą 6+ miesięcy to juz nie chciała innego mleka pic niż to co zawsze 

nawet butelki do buzi nie chciała wziasc