Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Koniec laktacji

Data utworzenia : 2018-09-28 23:45 | Ostatni komentarz 2021-12-29 12:46

BeataR

899 Odsłony
8 Komentarze

Witajcie, Czy ktoś z Was stosował Dostinex m, jeśli tak jak długo trwało odstawienie po zażyciu ?

2021-12-29 12:46

Ciasne staniki właśnie mogą powodować zastoje tak jak piszecie dlatego najlepiej wybierając go należy udać się do brafiterki . 

Maziulek to musiałaś źle trafić bo z reguły właśnie one powinny dobrze dobrać, a nie robić jeszcze krzywdę 

2021-12-23 23:57

Jeśli ma się zbyt ciasny to można zatrzymać nawet laktacje. 

2021-12-22 19:29

Też myslę, że zle dobrany biustonosz tylko zrobi krzywdę;/

2021-12-22 09:22

Aniska masz rację. Ja miałam raz źle dobrany stanik i co go ubrałam to miałam zastoje. Oczywiście dobrała mi go brafiterka, tzn pracownica mojej kumpeli i byłam zła, że nie przyszłam jak ona była tylko tamtej zaufałam bo w rezultacie nie mogłam go nosić bo ciagle zastój jak go miałam 

2021-12-22 04:30

Mysle ze rzadsze przystawianie zmniejszy laktacje, skoro aby rozbujać laktacje trzeba czesciej przystawiać malucha, nad ciasnym biustonoszem to bym się zastanawiala czy nie doprowadzi do zapalenia?

2021-12-19 15:54

Laktacje można wyciszyć przez ciasny biustonosz i bardzo małe odciąganie pokarmu. 

Ja niestety byłam do tego zmuszona aby zaprzestać karmic i teraz czuję się matka prawdziwa 

2021-12-17 10:21

Ja właśnie Ostatnio dostałam ten lek od ginekologa i nie chodzi tu o wyciszenie laktacji tylko o zmniejszenie prolaktyny może to  powiecie jedno z drugim w sumie to samo ale ogólnie chodzi o to że na ostatnim USG piersi pani doktor  znalazła w lewej mojej piersi jakieś utkanie zaleciła aby właśnie zbadać poziom prolaktyny bo podejrzewa że jest to właśnie spowodowane zbyt wysokim poziomem tego hormonu prosiła aby dla mojego bezpieczeństwa jak najszybciej ten poziom obniżyć ponieważ z tego utkania może ale nie musi utworzyć się jakaś grubsza sprawa guz i tym podobne dlatego właśnie jakiś czas temu zbadałam prolaktynę faktycznie wyszła dużo za wysoka u mnie to już nie pierwszy raz taka sytuacja bo pamiętam że przed ciążą również miałam taki problem wtedy lekarz zbijal mi prolaktynę lekiem o nazwie norprolak i czułam się po nim paskudnie przez pierwszy tydzień nie wiedziałam jak się nazywam dopiero organizm musiał się przyzwyczaić. Natomiast teraz zalecił mi lek właśnie Dostinex biorę tylko raz w tygodniu i to na noc póki co jestem po zażyciu dopiero pierwszej tabletki i póki co w ogóle nie odczuwam jakichs negatywnych skutków działania zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę a A czy wy stosowałyście ten lek i miałyście jakieś konkretne skutki uboczne ?

2018-10-04 17:40

https://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/1187 Polecam , ciekawy artykuł . Może coś innego ci przypasuje niż tabletki żeby wyciszyć laktację ;)