Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Bebilon pepti placz

Data utworzenia : 2018-09-21 03:52 | Ostatni komentarz 2019-06-10 15:12

BeataR

2305 Odsłony
6 Komentarze

Witajcie, mój maluszek tydzień po urodzeniu zaczal nie tolerować mojego mleka, potem przeszłam na mm była poprawa ale na krotko, lekarz zalecił badania wg których obstaje przy skazie białkowej, od wczoraj podaje bebilon pepti, po 3 porcjach dziecko było spokojne, ale po kolejnych płacze, pręży się wije, czy to reakcja na zmianę mleka? Czy mleko jest nieodpowiednie? Czy poczekać?martwie się bardzo, bo jestem już strzępkiem nerwów, bo nie wiem jak pomoc dziecku:(

2019-06-10 15:12

A przybiera na wadze czy nie? Bo to też jest istotne. Nie co non stop zmieniać mleka dla dziecka bo można rostroic żołądek. Pomyśl jak by twój organizm zareagował jakbyś ciągle zmieniała diety? Jestem mądra po krzywdzie dziecka. Moje dziecko nie przybierło na wadze nie odrobiło w miesiąc wagi urodzeniowej i dobrego jeszcze traciła wagę. Dostakowo ulewala duzo. Karmiłam piersią i dokarmiam NAN. Lekarz pediatra zmienił mi na Nutramigen. Potem na Bebilon Pepti DHA. Dostawała Delicol, Gastrostuss Baby, Debridat. Potem poszłam prywatnie do pediatry polecanego i bardzo chwalonego. zrobił USG i z wywiadu wywnioskował że trzeba zmienić mleko na Bebilon Pepti MTC. Poprawy nadal nie było. Po tym mleko nawet zaczęła się dusić tym co chciała ulac. Zamówiłam do domu wizytę prywatną pediatry też polecana ale przez znajoma. Ona powiedziała że nie ma na co czekać że kłaść się do szpitala i porobią wyniki i zobaczą czemu tak się dzieje. Przeszłam na samo karmienie mm. Dziecko mi zaczęło przybierać na wadze. I nie mamy już problemów. Nie ma co bagetakizować tego a zarazem non stop zmieniać melko bo może mieć potem problemy z żołądkiem.

Konto usunięte

2018-10-09 19:50

BeataR daj znać co lekarz powiedział. Takie obawy rzeczywiście są niepokojące i mogą doprowadzić do załamania młodej mamy. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie problemów małego brzuszka.

2018-10-05 20:59

Jeżeli zauwazylas zmianę w zachowaniu dziecka jak najbardziej udaj się do lekarza pediatry na konsultacje. To wcale nie musi być mleko, ale może się okazać że twoje przypuszczenia są słuszne.

Konto usunięte

2018-09-26 09:23

Jak najbardziej skonsultuj się z lekarzem. Żeby ukżyć dziecku, przyciągaj nóżki do brzuszka, rób ciepłe okłady o delikatnie masuj brzuszek

Konto usunięte

2018-09-25 12:35

Ja bym sie skontaktowała z lekarzem. Skoro dzidzia sie prezy i wije to znaczy, ze boli je brzuszek. Moze mleko nie jest odpowiednie. A moze za duze porcje, za male odstepy czasu miedzy karmieniami i dziecko ma przepełniony zolądek. A czy przy tym wszystkim dziecko tez ulewa?

2018-09-21 23:02

A może warto skonsultować się z lekarzem. Może mleczko maluszkowi nie podchodzi.