Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Jak przejsc z kp na mm

Data utworzenia : 2018-09-06 08:43 | Ostatni komentarz 2018-09-21 16:29

Katarzyna.Samek

897 Odsłony
11 Komentarze

Mam problem z moim maluchem. Urodzil sie maly 2510 i walczymy z ciagla niedowaga. Walczylam na poczatku o kp i zalezalo mi bardzo zeby karmic min. 6 miesiecy. Maluch skonczy niedlugo juz 7 miesiecy i pomimo rozszerzania diety od skonczonego 5 miesisca ciagle malo przybiera. Chcialam wprowadzic karmienie mieszane ale moj maluch wyprobowal juz 3 rozne mleka i wszystko wymiotuje? Czy sa jakies metody zeby wprowadzic mm?

2018-09-21 16:29

Katarzyna jak kazali próbować to próbuj od najtańszego . Największy zbyt z tego co wiem ma Bebiko .Tanie i smak też okej . No i moim zdaniem to lekarz sobie olał sprawę .

2018-09-21 11:03

Konsultowalam się z pediatra i mówiła że musimy poprobowac. Na piersi mi wogole nie ulewa albo bardzo sporadycznie. Próbowaliśmy już mleka bebilon pepti dha. Wydaje mi się że on wogole nie toleruje tego smaku bo teraz już wogole nie chce tego pić i wypluwa. Nie stosuje żadnej diety eliminującej. Przy rozszerzania też już zjada jajka, gluten, i wprowadzamy teraz jogurty i serki i wszystko zjada ze smakiem i bez żadnych wymiotow

2018-09-19 22:11

Coś Ty moja piła po 30 jak już była naprawdę głodna to 60. Karmilam. Ja chyba 3 mc i wróciłam do bebika

2018-09-19 13:28

Paulina mój o dziwo pił chętnie , ja jak spróbowałam to mało nie zwymiotowalam . Kiedyś gdzieś słyszałam że nutramigen dzieciaki często przyswajaja . Ale raczej to była bujda ;)

2018-09-19 12:11

Rewers moja cora była na tym nutramigen jakie to mleko ohydne. Biedna pić mi nie chciała

2018-09-19 07:32

Dokładnie jak dziewczyny piszą , dziecko może mieć jakąś nietolerancję . Skonsultuj się z lekarzem , powiedz w czym rzecz i on dobierze odpowiednie mleko . Jak nie udało się z 3ma różnymi to bym dalej nie próbowała na własną rękę bo można wyrządzić więcej krzywdy niż to warte. A po mleku z piersi też występowało jakieś większe ulewanie bądź wymioty , miałaś dietę z nabiałem czy ograniczałas go ? Ja miałam takie problemy z synkiem , mało co na piersi przybierał , chlustalo z niego , jak podałam mm 'bebiko' było to samo a w sumie to nawet i gorzej . Dopiero pediatra przepisała nam nutramigen (na receptę kosztował niewiele ) i uspokoiło się . Do 8 miesiąca był na tym mleku a później po konsultacji powoli zaczęłam znów wprowadzać Bebiko i już do teraz (2lata) zostaliśmy na tym mleku , obyło się tym razem bez żadnych nieprawidłowości .

Konto usunięte

2018-09-11 04:27

A jak dziecko reaguje po karmieniu piersią? Jeśli widziałabym że mój maluch nie toleruje kilku rodzajów mm to nawet nad takim wyjściem jeszcze bym się nie zastanawiała. Może być tak, że będzie potrzebne mleko specjalne, ale pierwsze oznaki widzielibyśmy już wcześniej.

2018-09-10 08:22

Moje dziecko jest poza siatka centylowa nadal. Brakujące mu jakieś 600g. Badania z krwi i moczu są wszystkie ok.