Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Problem z mlekiem

Data utworzenia : 2018-06-13 08:42 | Ostatni komentarz 2018-07-22 20:50

W.Gaca

3752 Odsłony
16 Komentarze

Mój 4-miesieczny synek dwa tyg dostał włączone mleko modyfikowane-Babiko Comfort (wybralam z względu na problemy z brzuszkiem. )Dostawal delicol przy karmieniu piersia i debridat, który jeszcze ma na około 2tyg. Podczas karmienia mieszanego było wszystko dobrze. W momencie przejścia tylko na MM mały zaczął mieć problemy z kupka,bóle brzuszka. Jakie mleko polecacie zamiast Bebiko Comfort?

Konto usunięte

2018-07-22 20:50

Ważne jest też to, że maluch karmiony mm powinien pić, najlepiej wodę

2018-07-22 19:10

Dziewczyny, ja zaraz po urodzeniu córeczki podawałam jej preparat FFBaby, to taka flora jelitowa. Moja położna uświadomiła mnie trochę w tym temacie. Przy karmieniu dzieci mlekiem modyfikowanym, warto właśnie przez pierwsze tygodnie wspomagać tą florą mały brzuszek, bo wiadomo na mleko mamy dziecko inaczej reaguje, bardziej to wszystko naturalne, a tak dobrze tę florę wspomóc. A te pierwsze tygodnie to jak mówią najważniejsze, to potem łatwiej.

2018-07-17 20:59

Ja polecam bebilon future. Używamy go od samego początku i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z brzuszkiem. Co prawda dużo też zależy od butelki jaką używasz bo byc moze smoczek z butelki moze byc za twardy. Ja na początku używałam butelek avent i mały nie dojadał. Jak zmieniłam na lovi to wlasnie od razu i więcej jadł i przede wszystkim szybciej. Jest dla niego wygodniejsza

2018-07-15 11:50

Mleko zmieniłam mojemu synowi niestety kilka razy. Przy każdej zmianie problemy z brzuszkiem i kupką. Albo był zagazowany i miał zaparcia, albo zielone kupy ze śluzem i krwią, albo ciekła z niego woda . Oczywiście byłi też przy tym mnóstwo ulewania. Przeżyliśmy piekło! Najlepiej funkcjonował na bebilon pepti, po roku udało się zmienić na bebiko pro. To mleko jest częściowo fermentowane, więc miałam pewność, że nawet w przypadku wymiotów, dziecko przyjęło odpowiednią ilość pokarmu i nie będzie głodne. Używany także probiotyków bio gaia oraz multilac baby. Myślę że podczas takich rewolucji pomocne są także masaże, ciepłe okłady i kładzenie na brzuszku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

2018-07-12 20:32

Mi mojej małej wystąpiły kolki i zaparcia po Nan .. teraz mam bebico comfort narazie czekam

2018-07-11 09:41

Dużo ludzi sobie chwali zwykły bebilon. U mnie córka jest na bebilon pepti ze względu na skaze białkową. Ale za bardzo nie chcę tego mleka pić.

2018-07-06 08:06

O widzicie , a u mnie starszak miał przy enfamilu straszne zaparcia.

2018-07-04 07:10

My również dużo cudowaliśmy z tymi mlekami od Babilon, nan, później Bebilon comfort...o właśnie po tych komfortach było gorzej niż że zwykłym. Więc zmieniłam na bebiko i po 3 dniach wszystko się uspokoilo. Dziecku pomału należy zmieniać te mleka bo bywa różnie a zaparcia czy wzdęcia ma prawie każde dziecko i zmiana mleka nie koniecznie pomoze. Czasem podawałam dziecku espumisan a wcześniej niemieckie kropelki.