Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Mleko, a krew

Data utworzenia : 2018-02-06 20:36 | Ostatni komentarz 2018-02-16 01:28

aneta7734

959 Odsłony
15 Komentarze

Moja córka od pewnego czasu ma bardzo gęstą krew. Ciężko jest córce krew pobrać do badania. Kończy się na tym, że każą mi przestawić córkę do cyca i za chwilę próbują znowu, córka przez to jest strasznie pokuta i ma dużo śniaków. Córka ma już rozszerzoną dietę. Soczki piję rzadko raz na tydzień, dwa. Wodę piję codziennie. Może tu jest problem. Może córka piję za mało wody i stąd ten problem. Te panie co pobierają krew nie są w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie. W szpitalu też mi nikt na to nie odpowiedział. A wy co o tym myślicie? Może któraś wlz was też miała taki przypadek z dzieckiem.

2018-02-16 01:28

Wody córka mało piję. W szpitalu córka była kuta dużo razy. Później miała rączki nóżki i główkę całą w siniakach.

2018-02-15 23:04

Aneta ja miałam podobny problem w dzieciństwie i rozwiązał się tak że pół godzinki przed pobraniem krwi miałam wypić wodę po prostu czysta woda bez dodatków dzięki temu lepiej było za dzieciaka też tak miałam więc to działa ogólnie naczczo jak trzeba być to można wodę ważne by była niegazowana i aby nie było mocno zmineralizowana. równie dobrze może to być co innego stres też robi swoje.

2018-02-15 12:57

Córka jest na piersi, więc wg mnie to też nie kwestia wody. Zgadzam się z Agn że to może być stres. Normalnie z pobraniem krwi u mojej córy nie było problemu. Gdy trafiłyśmy do szpitala kłuli ją kilka razy, bo nie były panie w stanie pobrać krwi do badań. A panie były naprawdę kompetentne, pielęgniarki zajmujące się tylko maluszkami.

2018-02-12 17:12

Jeżeli chodzi o rezonans głowy to dziecko musi być napewno na czczo. Dziecko może zjeść trzy albo cztery godziny przed badaniem. Jeżeli jest na piersi dziecko.

2018-02-12 13:17

Zależy tez jakie usg. Na usg ukladu moczowego najlepiej z pelnym pecherzem. Przynajmniej nam tak zalecano podczas kontroki nerek ale to juz wtedy gdy synek jadl i pil takze co innego niz tylko piers. Ale tez kazdy wiedzieli, ze to dziecko i to nie da sie tak jak z doroslym. Na piersi zawsze mowiono ze zgodnie z potrzebami dziecka i nie przetrzymywac bez mleka zwlaszcza noworodka mimo wszystko.

2018-02-12 12:33

Na usg leiej jak dziecko jest nadczo albo godzinę po karmieniu. Moja córka w szpitalu miała robione usg brzuszka i była pół godziny po jedzeniu. Także lekarz nie mógł córki dokładnie zbadać. Z tego względu że pokarm jeszcze był w żołądku i nie mógł dokładnie zbadać co jest.

2018-02-12 09:47

anetka to nie musi być tylko kwestia wody choc oczywiście może, jesli malutka pije mało ale ona tez dostaje pierś więc na pewno nie jest odwodniona, tym bardziej jesli piszesz, że wyniki morfologii są w porządku. Jeśli chodzi o jedzenie przed badaniem to po pierwsze własnie nieduzo jest badań które faktycznie trzeba robić na czczo, nawet u dorosłych a u dzieci troszkę inaczej na to wszystko patrzą. Dziecko gdy dostaje pokarm z piersi na żądanie nawet na usg brzuszka idzie normalnie najedzone wtedy, kiedy chciało (tak powiedziało nam dwóch lekarzy, tym bardziej na zwykłą morfologię czy tego typu badania, więc tutaj spokojnie. Niech córeczka zjada jak chce jeśli idziecie na badania które nie musza być na czczo. Według mnie może ta zagęszczona krew wynikać po prostu z jej stresu. Mi uświadomiła to połozna przygotowująca mnie do cc które wynikło nagle i na szybko w szpitalu. We trzy były i patrzyły że krew w ogóle nie leci i były w szoku i pytały czy się zestresowałam czy piję normalnie. Mówiłam ze normalnie jadłam i piłam , tylko po prostu stres tak zadziałał, bo wyniki też były w porządku. Gdyby było zbyt mało picia to wycodziłoby to w morfologii jak mi podczas mdłości i obecnej ciązy bardzo wysoka hemoglobina i hematokryt na granicy, więc wrecz zbyt dobre wyniki przez zagęszczoną krew jak to stwierdziła moja ginekolog.

2018-02-07 20:35

Morfologie córka ma w normie. Także do badań nie ma się, gdzie przyczepić.