Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Zmiana butelki i smoczka

Data utworzenia : 2017-12-28 00:14 | Ostatni komentarz 2018-05-11 01:24

M.Pecov

2106 Odsłony
20 Komentarze

Witam. Przez 3 miesiace karmilam synka mala butelka lovi. Dzis zmienilismy ja na duza butelke ze smoczkiem, ktory ma wieksza dziurke (3+). Moj malec zjada mleko w 5 minut (wczesniej ok.20 minut). Czy to normalne? Czy to nie za szybko?

2018-05-11 01:24

I jak poprawiło się coś. U mnie córka przy zmianie butelki na większą musiała mieć przerwę na odbicie się. Jakiś czas jadła mleko na dwie tury. Teraz już je jedną porcję na raz.

2018-03-23 21:22

No właśnie przy smoczku mini praktycznie nie ulewa, a przy 3+ to potrafi w połowie butli odbić i ulac. Będę próbować co kilka dni, mam nadzieję że w końcu załapie :)

2018-03-22 20:52

Jeżeli się nie krztusi to wszystko ok.

2018-03-21 22:29

można też pomoc maluszkowi odpowiednią pozycja do karmienia nawet butelka są takie dzięki którym dziecku będzie wygodniej jeść. jeśli ulewa tak czy tak to zmienić można o ile się nie krztusi z każdym lykiem bo jeśli jednak każdy łyk to problem to bym jeszcze na mini smoczku poczekala i za parę dni spróbowała znów.

2018-03-21 15:11

Tylko czasem się zakrztusi, ale generalnie dobrze sobie radzi, zwłaszcza że przy mniejszym smoczku maluch się denerwował, to spróbowałabym z większym. A przy mniejszym smoczku nie ulewał? Jeśli się krztusi i faktycznie ciągle ulewa przy większym smoczku to możesz jeszcze chwilę odczekać ze zmianą.

2018-03-20 18:23

Również uważam , ze jeśli dziecko się nie krztusi i jest zwyczajnie zadowolone to nie ma powodu do obaw ; )

2018-03-20 18:17

Paula maluch już duży więc można spróbować ze smoczka 3 plus sprawdź jedynie czy radzi sobie na początku trzeba tez pilnowac troche i dac szanse dziecku sie oswoic z szybszym przeplywem i sprawdzic czy z każdym lykiem się nie krztusi. A czy jeśli pije z mini smoczka ulewa ?

2018-03-19 16:10

Witam. Mój synek niedawno skończył 4 miesiące. Karmiony jest z butelki lovi ze smoczkiem mini. Kupiłam smoczki 3+ z wolnym przepływem ale nie wiem czy już pora na niego, bo butle opróżnia z nowym smoczkiem w kilka minut, ale czasem zakrztusi się i wycieknie kącikiem ust i zawsze uleje po posiłku. Z kolei przy smoczku mini czasem denerwuje się - szczególnie kiedy jest zmęczony. Czy jeszcze karmić malucha smoczkiem mini czy przejść juz na 3+ ?