Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Problem z karmieniem z butelki

Data utworzenia : 2017-11-07 21:26 | Ostatni komentarz 2017-12-22 22:39

honia0308

1449 Odsłony
20 Komentarze

Witam moja mała nie długo kończy 6 miesięcy,a od dwóch tygodni mało pije mleko z butelki od paru dni karmie ja na śpiocha ale teraz i na śpiocha odrzuca butle,a jak jest już obudzona i widzi butle nie chce i zaczyna płakać. Dodam że przez cały dzień wypija 240ml mleka a uważam ze jest to stanowczo za malo

2017-12-22 22:39

Też tak uważam, że jak coś się dzieję z dzieckiem to jak najszybciej udać się do lekarza. Ale na lekarza trzeba trafić. Dlatego ja szybko zareagowałam i poszłam z córką do lekarza. Nie dostaliśmy skierowania na pilne tak jak myślałam. Tylko dostaliśmy skierowanie na pilne do szpitala i tam córce zrobili kompleksowo wszystkie badania.

Konto usunięte

2017-12-19 06:14

Dobrze ze wszystko jest ok. Uwazam ze jeśli mamy jakieś powazne probleny z dziećmi trzeba jechać do lekarza w koncu od tego sa : )

2017-12-18 22:22

Moja ma obecnie prawie 7 i caly czad pije 150...czasem mniej nawet....zmienilam mleko na 2 gdyz zalecana byla zmiana od producenta po pol roku wiec tego się trzymałam. Również kupiłam kolejny smoczek z większą dziurką ;)) pije szybciej gdyz nie musi tyle się naciągnąć ;))) ale i tak wypije tyle ile potrzebuje - raz wypije super 150 od razu , czasem na raty to pije A czasem 120 czy 90 i koniec....nie ma reguły na dzieci i jedzenie :) W nocy teraz prawie ze mi przesypia. Ale zdarzają się takie gdzie je co 3-4 godziny ;))) muszę zaobserwować czy to wtedy kiedy za dnia gardzi mlekiem...z tym ze jeśli mało wypije to domaga się szybciej kolejnej butli i jedno w drugie wchodzi ;))) nie jest również pultasna, teraz wyciagla się mocno wiec jeść może ile chce He he ;)))

2017-12-18 16:20

honia bardzo dobrze zrobiłaś , ze zasięgnęłaś opinii lekarza , przynajmniej jesteś spokojniejsza i nie musisz się martwić o córeczkę . Dzieci to tak właśnie rożnie jedzą raz mają mniejszy a raz większy apetyt. Z pewnością jak będzie ząbkować problem pojawi się na nowo bo wtedy dzieci w ogóle nie chcą jeść. 150 ml to już fajnie zjada

2017-12-17 21:17

Witajcie i dziękuję za troskę,tak byłam u lekarza i powiedział mi ze nie mam dawać jej nic na siłę. Zaraz następnego dnia zmieniłam jej mleko na 2 i pije ale od czasu ma takie dni ze niema apetytu a dietę ma urozmaicona czyli kaszki obiadki i deserki. I dopajam ja herbatką lub wodą (Ząbka jeszcze nie ma) A teraz ma 7 miesięcy i daje jej 3-4 butelki mleka po 150mil na 24 godz i jest ok.

2017-12-17 13:20

Może to własnie ząbki, skok rozwojowy, jakiś chwilowy kryzys, mam nadzieję, że tak będzie. Córa przy ząbkach miała takie fazy że mało jadła, a potem wszystko wracało do normy. Może maluszek właśnie tak daje znak, że czas na zmianę mleka na 2? Daj znać, co u Was i co powiedział lekarz.

Konto usunięte

2017-12-16 06:11

A może jest to spowodowane ząbkowaniem u dziecka? U nas kiedy szły ząbki to dzieci też jadly bardzo malo. A czy podajesz cos oprócz mleka?? Bo jeśli nie to trzeba bardzo uważać aby dziecko się nie odwodnilo

2017-12-13 15:05

Tak jak dziewczyny radzą ja na początku próbowałabym zmienić mleko skoro kaszki i kleiki nie dają rezultatu . U nas na tym etapie syn pił 220 ml 6 razy na dobę. Natomiast u brata gdy zaczęli rozszerzać dietę to synek odstawił mleko i nie było na niego żadnego sposobu jak gotowanie zupek i deserków. Po jakieś przerwie spróbowali dać mleko chociaż nad ranem i na spanie i znów ze smakiem zjadał. Wszystko zależy od dziecka , każde inne. A może mu ząbki wychodzą i podczas ssania smoczek o drażni ?