Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Obolała pierś przy kp

Data utworzenia : 2017-10-02 20:57 | Ostatni komentarz 2017-12-29 14:33

aleks1983

2063 Odsłony
37 Komentarze

Hej dziewczyny Nie znalazłam podobnego wątku Od rana boli mnie prawa pierś, tak dziwnie,tak jakbym się uderzyła czy coś. Nie boli mnie tak jak przy nawale pokarmu tylko tak dziwnie,nie jest ani twarda,nic tam nie wyczuwam ale kurczę martwi m ie ten ból. I nie wiem czy się martwić, czy moze Was też tak pobolewaly piersi?

2017-12-29 14:33

Smaki są różne. Niestety ciężko znaleźć podobny smak mleka.

2017-12-25 10:47

Niechętnie i juz w ostateczności z kolei ja proszę tylko jak już naprawdę nie mam jak sobie poradzić. Pewnie właśnie tak oczekiwał podobnego smaku mleko to mleko sądził że skoro coś się nazywa podobnie to smak będzie też podobny :D

2017-12-25 10:38

Aisa fajne wykształcenie takie przydatne życiowo. Mleko mu nie smakowało bo pewnie bardziej oczekiwał smaku podobnego do mleka krowiego :) A jak mimo to jest w stanie Ci pomóc no to super mąż.

2017-12-17 23:40

Szczerze jakoś nie myślałam raczej myślałam o tym by być lekarzem czy coś ale raczej ciężko to wykonać już choć może czas pokaże. Ja nie jestem farmaceutka jestem inżynierem ze specjalizacja bionanoinzynieria

2017-12-17 21:40

Aisa, tak delikatnie masować. Widziałam na żywo u koleżanki jak wygląda pierś z ropniem. Widziałam ją również po cięciu. P.S. Nie myślałaś by zająć się na poważnie tematem doradcy laktacyjnego? Moja siostra też jest farmaceutką ;)

2017-12-17 12:40

Ja z kolei mam specjalizacje nanoinzynieria przez to też mam wiadomości o prowadzonych badaniach współpracach itd bo w ramach kursu mamy laboratoria i w zasadzie to my robimy badania można powiedzieć choć w sumie to takie wykorzystywanie taki darmowy pracownik można powiedzieć co z tego ma tyle tylko że zaliczy kurs. A co do męża kiedyś poprosił czy może spróbować ale nie smakowało mu mówił że to nie przypomina wgl mleka i nie wie czemu tak to nazywają bo to do mleka podobne Nie jest mówił że smakuje bardziej wodnisto i słodkie jest i wyplul oczywiście a jak już proszę to w ostateczności mi pomaga choć bierze go ten smak na wymioty. No ale pomoże jak już wszystkie metody zawodzą pozbycia się zastoju. Ale szczerze nie jest zachwycony taka prośba. Właśnie dlatego mówię że nie każdy mężczyzna jest w stanie cześć mężczyzn to odrzuca i nie są w stanie pomóc.

2017-12-17 12:10

Aisa właśnie też zauważyłam u Ciebie duża wiedzę na temat leków, a to już teraz wiem skąd :) w sumie to dobrze mieć takie zainteresowanie i osoby obok, które coś podpowiedzą, zawsze to informacje z pierwszej ręki :) Ja kiedyś stosowałam właśnie rozbite, zimne liście kapusty i przyniosły ulgę, także polecam. A i podziwiam męża, że się zdecydował, ale przecież wszystko w dobre wierze żeby Ci pomóc:) ja kiedyś czytałam gdzieś na forum, że czasem mężczyźni próbują jak smakuje pokarm i powiedziałam to mojemu to patrzył na mnie jak na kosmite:)

2017-12-16 22:57

Zapalenie piersi da się przeżyć pierś robi się czerwona bolaca i przeważnie towarzyszy temu właśnie zastój czy zatkany kanalik. Warto wtedy właśnie wziąć ibuprofen przeciwzapalny. Zastosować liście kapusty ale zimne i potluczone tak by soki puszczala kapusta wtedy daje to jakiś efekt. Ja miałam zastój mi mój mąż pociągnął i udało mu się ściągnąć ale niestety cześć facetów to jakby ująć nie tyle brzydzi co po prostu smak w ustach mleka przyprawia o pawia. Mój puścił pawia jak polknal przypadkiem trochę. Więc no cześć facetów nie chce się decydować na takie rozwiązanie :)