Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Piersi po zakończeniu karmienia

Data utworzenia : 2013-05-10 13:37 | Ostatni komentarz 2018-12-16 20:25

konto usunięte

21612 Odsłony
300 Komentarze

Dziewczyny, Nie wiem czy jest juz taki watek... Jesli tak to prosze o odeslanie mnie do odpowiedniego linka ( gdyz jestem nowa na forum a nie za bardzo mam czas zeby przegladac wszytskie tematy). Wiec mam takie pytanie, jestem mam 6-miesiecznej dziewczynki karmie ja wciaz piersia ( mniej niz wczesniej, gdyz mala ma rozszerzana diete), ale chcialabym sie Was zapytac jak wygladaja/ wygladaly Wasze piersi po zakonczeniu karmienia? Czy karmienie mialo na nie jakis istotny wplyw??? Pytam gdyz mam taki problem ze moja lewa piers zawsze byla troszke wieksza niz prawa, a tak sie zlozylo ze podczas karmienia Mala ssala czesciej lewa piers i teraz mam taki problem ze lewa piers jest znacznie wieksza niz prawa:( poki co chce karmic i staram sie karmic czesciej z prawej piersi zeby jakos je wyrownac mniej wiecej... Stad moja ciekawosc jak to wszytsko wyglada po zakonczeniu karmienia.... Z gory dziekuje za wszelkie informacje :)

2018-12-16 20:25

Klaudia super! Na prawdę bardzo się cieszę. Dla mnie bardzo ważna jest bielizna. :) Jeśli chodzi o zakupy to ja również wchodzę tylko do sklepów gdzie mogę spokojnie ogarnąć i rozebrać dzieci. Wtedy na spokojnie oglądam, mierzę itd. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie mój syn chodzi w kurtce w gorącym sklepie. Dziubus spokojnie a pozbędziesz się tych 5 kg.

2018-12-15 22:49

Ja zazwyczaj wchodzę, do sklepów, w których spokojnie mogę dziecko rozebrać, zdjąć czapkę i rozsunąć kombinezon. Inaczej też by mi się zaraz upociła i byłby wrzask :-) Dziubuś zejdzie i te 5 kg na pewno :)

2018-12-15 22:34

Dlatego ostatnio dola zalapalam na zakupach :// Dodatkowo zostało mi jeszcze z 5 kg do zgubienia i strasznie się czuje :( mimo tego że sporo mi zeszło ...

Konto usunięte

2018-12-15 21:25

Klaudia zazdroszczę :D ja zawsze mam problem ze znalezieniem ładnego stanika na mój niewielki biust. Teraz dodatkowo doszła asymetria, ale mam nadzieję, że po karmieniu wyrówna się ;)

2018-12-15 17:07

No u nas spacerowa ie po sklepach ta pora to jest jakaś masakra z racji że małemu jest szybko gorąco i odrazu krzyczy :) więc nie zbyt przyjemnie :) Nie sądziłam że ładna bielizna potrafi zdziałać cuda. Wcześniej że zwracała na to uwagi bo nadrabialam ciałem bynajmniej podobało mi się ono :)

2018-12-15 14:02

Dokładnie ja też się zgodzę sama świadomość że ma się piękna bieliznę na sobie dodaje pewności siebie i przynosi lepszy humor.

2018-12-15 12:04

Klaudia, to super :-D ja też lubię ładną bieliznę i muszę się z Tobą zgodzić, że sama świadomość, że ma się taką na sobie dużo daje :-))) ja też byłam wczoraj na zakupach i przyznam, że fajnie spaceruje się z dzieckiem, gdy okazji coś tam dla siebie fajnego upoluje zaglądając do jednego czy dwóch sklepów. Przyjemne z pożytecznym :-) i mama i dziecko zadowolone :-)

2018-12-15 10:17

Ja może nie będę kontynuowała tematu ale słuchajcie, pojechałam na bazarek, ha w mróz z dzieckiem była super ale nie o tym, kupiłam DWA staniki. Nie babcine, nie do karmienia tylko naprawdę ładne staniki i czuję się o niebo lepiej. Nie ważne że nikt ich nie widzi. Sama świadomość tego jak wygląda on na mnie sprawia mi radość wczoraj godzinę czasu stałam przed lustrem :) i nawet bez push-UP wyglądają super hahhahah musiałam wam to napisać! Czuję się tu na tym forum jakbym z najlepszymi przyjaciółkami rozmawiała a nawet was nie znam :(