Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Dbanie o piersi podczas laktacji

Data utworzenia : 2013-01-21 21:04 | Ostatni komentarz 2015-12-30 14:00

Redakcja LOVI

11001 Odsłony
42 Komentarze

Choć wiele mam się tego obawia, karmienie naturalne nie sprawia, że piersi stają się nieatrakcyjne. Wystarczy odpowiednio o nie zadbać dobierając odpowiednią bieliznę, kosmetyki i produkty zapewniające higienę laktacji.

2015-12-30 14:00

Nie używałam specjalnych kosmetyków do piersi . Dobry biustonosz oraz nawilżanie balsamem spowodowało, że piersi nadal są ładne.

2015-12-30 12:14

Też jestem zadowolona z kosmetyków firmy Palmers, nie są najtańsze, ale w miarę skuteczne, są przyjemne i mają ładny zapach.

2015-12-29 21:52

Ja po każdym karmieniu przemywam piersi wodą z delikatnym mydelkiem, używałam do niedawna z Avent kosmetyku do pielęgnacji brodawek.

2015-07-09 20:23

Ja mam krem na rozstępy też z Palmersa, stosuję już około, albo raczej ponad dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, rozstępów nie ma, te co są zrobiły się jaśniejsze, skóra jest nawilżona i przede wszystkim nie swędzi - a to znak, że skóra ma się dobrze i rokuje to, że jednak te rozstępy się nie pojawią. W poprzednich ciążach miałam perfecta mama i rozstępy się pojawiły mimo codziennego stosowania od 5 miesiąca ciąży i skóra mnie swędziała cały czas, a teraz rewelacja jak dla mnie - a brzuch mam spory jak na 6,5miesiąca

2015-07-09 10:07

Ja mam Palmersa i bardzo sobie chwałę, skóra jędrna, elastyczna, i ten cudowny ciasteczkowy zapach. Stosuję już 8 miesięcy. A biustonosz to też kluczowa sprawa. Ja generalnie mam miały biust, ale i o niego trzeba dbać by nie zrobił się zwis :-).

2015-07-09 10:01

Ja zakupiłam krem z Palmersa ale nie wiem jakie będą efekty bo bardzo krótko stosuje.

2015-04-19 20:06

Najwżniejszy jest odpowiedni biustoniosz, by piersi nie straciły swojego kształtu i nie stały sie obwisłe i wiotkie. Dzieki niemu nasze cycuszki będą jędrne i będą się pieknie przentowały. Druga kwestia to stsowanie kremów ujędrniajacych. Karmienie wcale nie powoduje, ze piersi stają sie brzydkie, tylko należy o nie dbać, pod prysznicem stsowac masaże i smaorwać je oliwką.

2015-04-18 08:36

Dziewczyny stosuje cie jakieś kremy ujędrniające na piersi ? Chce sobie jakiś kupić ale nie wiem co wybrać . Co polecacie ?