Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Laktator ręczny a elektryczny

Data utworzenia : 2019-02-13 14:38 | Ostatni komentarz 2022-10-26 20:55

konciarw

3777 Odsłony
112 Komentarze

Witam drogie mamy, Mam do Was pytanie związane z moim problemem z odciąganiem mleka. Zaraz po urodzeniu córeczki kupiłam zwykły laktator ręczny, aby móc odciągać pokarm na wyjścia z domu. Niestety już od samego początku jakoś u mnie się kompletnie nie sprawdza..Opinie ma dobre, więc nie wiem czy tylko u mnie jest ten problem, ale po prostu potrafię nawet 2 godziny siedzieć i ściągać mleko a udaje mi się zaledwie góra 60ml..Mleko mam na pewno, bo karmię córkę już 6 miesięcy bez problemu i nawet kiedy mała ucina sobie dłuższą drzemkę to już czuję, że mam twarde piersi od napływu mleka.. Przyznam szczerze, że próbowałam różnych sposobów z tym lakatorem- ściagałam tą nakładkę, która masuje pierś i odciagałam bez niej, ale efekt nadal taki sam..Po wielu próbach i z bezradności wolę sama wyciskać mleko z piersi do butelki, ale niestety to też jest mozolny i długotrwały proces..Stąd pojawią się pytanie- Czy jeżeli zaopatrzyłabym się w lepszy laktator elektryczny myślicie, że mój problem zostałby zażegnany? Albo jak inaczej mogę sobie poradzić aby skuteczniej i szybciej odciągać pokarm? Bo jak na razie o dłuższym wyjściu z domu mogę sobie tylko pomarzyć :/ Może któraś z Was miała podobną sytuację? Bo mi już przyznam szczerze opadają ręce i chyba się poddaje..Z dziękuję za jakąkolwiek pomoc..

2022-10-26 20:55

chyba nie ma co prównywac i każda mam wybierze ten elektryczny laktator jak tylko ma taka możliwość 

2022-10-26 20:45

oczywiście, że elektryczny. 

2022-10-26 20:29

Każda zadecyduje co jest najlepsze dla niej jednak według mnie więcej plusów ma zdecydowanie elektryczny 

2022-10-26 18:58

Ja jestem zwolennikiem zdobyczy techniki, więc Elektryczny 

2022-10-26 14:57

zdecydowanie elektryczny, ułatwieniem jest

2022-10-13 09:48

Zależy jakie kto ma raczej problemu i czego oczekuje od danego sprzętu u jednej osoby się sprawdzi u drugiej wręcz przeciwnie niestety szkoda że nie ma możliwości testowania kilka dni np danego sprzętu i w razie gdyby się nie sprawdził zwrotu do sklepu 

2022-10-11 21:15

U mnie z lovi i canpol się sprawdzają 

2022-10-11 14:26

U nas medela była w szpitalu miałam okazję spróbować i powiem wam że szczerze mówiąc duzo się o nim słyszało rewelacyjnych opinii a ja się cieszyłam że jednak go nie kupilam bo kompletnie mi się nie sprawdził