Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Ile odciągniętego mleka zjada dziecko 6-miesięczne?

Data utworzenia : 2018-10-07 20:13 | Ostatni komentarz 2018-11-03 21:04

agn_kaw

1702 Odsłony
40 Komentarze

Dziewczyny mam pytanie, może wydać się głupie, ale potrzebuję porady. Głównie do kpi lub tych z Was, które w podobnym wieku karmiły czasami mlekiem odciagniętym. Ile półroczniak może zjeść mleka odciągniętego z butelki? Czy są to ilości porównywalne do schematów karmienia mieszanką? Zdaje sobie sprawę, że każde dziecko ma inaczej ale idziemy we wtorek na pogrzeb, zostawię małego z moją mamą i martwię się czy dadzą radę z tym co uda mi się odciagnąć :( Młody ma już rozszerzoną dietę, ale póki co próbuje a nie zjada, więc zastąpienie czymś nie wchodzi w grę. Wiadomo, w razie czego będziemy pod telefonem i jak coś szybko wrócimy ale jakbym miała pełną choć prawie pełną porcję to byłabym spokojniejsza :) Dlatego liczę na Was

2018-11-03 21:04

Desi wiem o czym mówisz u nas też trzeba wyczuć moment kiedy można odłożyć inaczej nici A czasem się nie da po prostu.

2018-11-03 20:32

Desi ojej faktycznie cięzko gdy maluch taka przylepka, choć slodkie to to wyobraazam sobie ze jest bardzo obciązajace. A chustujecie sie? U nas tez problemy z karmieniem sie pojawily i wlasnie czesto karmienie i usypianie na siedzaco lezaco nie udaje sie trzeba chodzić. Choc tez po czesci wydaje mi sie ze sama tak malego nauczylam, jako ze musialam zajmowac sie tez moim dwulatkiem gdy on byl malenki i czesto spacwrowalam ppdczas karmienia i usypiania go i chyba tak go nauczylam. Wiec mam podobne spostrzezenia jak Twoje ale o sporo mniejszym nasieleniu. Eh mam nadzieje ze kiedys to przejdziei bedziesz mogla uspic spokojnie synka i będzie drzemał sam a ty odpoczniesz.

2018-10-30 02:39

Od 5 miesiecy spi ze mna, przytulanie nic nie daje. Wrzeszczy jak opetany, trzeba wstac i z nim chodzic. Od razu cisza, ale trzeba wyczuc moment na odlozenie go bo inaczej wszystko od nowa...

2018-10-29 23:11

Desiraya A jak śpicie? Tzn mały z Tobą śpi czy u siebie.? Być może po prostu warto przytulić go i będzie spał ładniej.

2018-10-29 13:04

Tak wiem, ale niestety często tak myślę, w chwilach zlosci (ze robi to specjalnie) ... na pewno mu zle, ale juz nie mam pomyslow jak mu pomóc w spaniu :(

Konto usunięte

2018-10-29 12:08

Desi, to jest mała miejscowość, to wątpię że znajdziesz na jakimś forum kogoś z tej wioski ale spaceruj, rozglądam się i zagadnij jakąś mamę. Może akurat będzie chętna i pospacerujecie razem. Artykuł świetny.takie dziecko kosztuje wiele poświęcenia i cierpliwości, ale warto starać się dla tego człowieczka - Desi, pamiętaj, on nie robi tego specjalnie. Może jemu tez jest źle gdy jest ciagle niewyspany, a spać nie może?

2018-10-29 11:58

Agata, az sie poplakalam po przeczytaniu tego co wkleilas... Dziekuje. Zaraz przeczytam caly artykul. Ja tez zaluje, ze nie mam z kim pospacerowac i kogo zaprosic.

2018-10-29 11:04

Aisa tata tego chłopca, to budowlaniec, powinien znać sie na montażu, także nie wiem jak to się stało z tym wypadkiem z hustawką. Desi w Warszawie to miejsc do zabawy i specjalistów sporo. Wg mnie warto się wybrać, może jakiś dziecięcy psycholog oceniłby jego zachowanie i ewentualnie polecił jakieś zajęcia dla HNB lub dał Tobie wskazówki do działania. Szkoda, że nie mieszkasz w mojej okolicy, z chęcią bym z Wami pospacerowała, a i kontakt z drugim dzieckiem sporo daje. Co do drzemek, to zdarza się, że moja córka tez tylko tyle spi w dzień. Oczywiście jak pospi dłużej np 2x po 1h to jest sporo mniej marudna. Najdłużej pospi jak leżę przy niej, niestety rzadko mogę sobie na to pozwolić, bo chyba nic bym nie zrobiła w ciągu dnia. Dziś właśnie drzemie już od godzinki, także spodziewam się, że zaraz się obudzi. Desi może czytałaś, ale wg mnie racjonalny artykuł o HNB. "Wiem, że trudno patrzeć na kilkanaście lat w przód, gdy od miesięcy trzymasz oczy na zapałkach, a wybuchy złości Twojego szczęścia wypompowują z Ciebie resztki energii… ale warto próbować. Powtarzaj sobie często, że pomagasz dorosnąć niezwykłej osobie, która może i teraz daje Ci popalić, ale w przyszłości będzie energiczna, empatyczna i da sobie w życiu radę." https://www.wymagajace.pl/czy-z-bycia-high-need-baby-sie-wyrasta