Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Piersi

Data utworzenia : 2017-09-21 15:26 | Ostatni komentarz 2017-12-14 19:41

rewers342

1671 Odsłony
18 Komentarze

Dziewczyny jak dbacie o piersi w ciąży? Moje w tym momencie, obecnie 19 tydzień zrobiły sie bardzo obolale. Czasem az sa gorące. Jak moge sobie ulżyć? W pierwszej ciąży nie mialam tego problemu a teraz nawet stanik mi przeszkadza.

2017-12-14 19:41

Rób sobie zimne okłady, albo namocz pieluszkę i przykładaj do piersi. Są też w aptekach dostępne różnego rodzaju żele na piersi.

2017-09-22 20:31

A ja dodam że lepszy w takiej sytuacji jest miękki bez usztywnianych miseczek :)

2017-09-22 20:23

Kapusta super. Zupełnie o niej zapomniałam. Powinna być schłodzona i ponakówana widelcem bądź tłuczkiem żeby puściła sok. Stanik sportowy jest bardzo fajny i w ciąży też go nosiłam. Do karmienia się zupełnie nie nadaje bo nie będziesz miała jak sprawnie i szybko wyciągnąć pierś. Stanik kup sobie najlepiej bawełniany, dobrze go dobierz żeby nigdzie Cię nie uciskał, zwróć uwagę, żeby był bez fiszbin.

2017-09-22 15:32

wszyscy polecają kapustę bo to najtańszy a jaki skuteczny sposób - kupisz całą główkę za grosze lub wyrwiesz z ogródka, chłodzisz, rozbijasz i się delektujesz ulgą ;))) do niedzieli jeszcze trochę czasu masz by kupić nowe staniki to lepiej przerzuć się na te kilka dni na górę od stroju kąpielowego - daj im już ulżyć ;)))

2017-09-22 12:26

ja też mam z adidasa sportowy i w ciąży ok ale do karmienia będzie ci raczej niewygodnie ale możesz spróbować najlepiej nowy większy bawełniany udanych zakupów :):):):):) Kapusta stary sprawdzony sposób także stosuj albo jakieś żelowe wkładki lub mały termofor schłodzić i będzie dobrze :):):) super że zadzwoniłaś i skonsultowałaś będziesz spokojniejsza:):):):):

2017-09-22 11:43

Najlepiej wybierz stanik bawełniany, a już na pewno zrezygnuj z koronek. Ja też w połowie ciąży miałam taki kryzys z piersiami, ale na całe szczęście minęło i oprócz tego, że są większe to żaden ból mi nie dokucza. Używałam stanika sportowego, też mam Adidasa, ale on nie jest wcale lekiem na całe zło. Postawiłabym bardziej na jakiś właśnie dobrze dobrany bawełniany. Piersi smaruję tak samo jak brzuch Elancylem przeciwko rozstępom. Zamiast kapusty polecam też żelowe zimne okłady, w szkole rodzenia mówili mi, że ma takie same właściwości co kapusta, a przez lata utarła się ta kapusta i wszyscy ją tak chwalą, a tu chodzi przede wszystkim o to zimno...

2017-09-22 10:59

Kapustę nadal wszędzie polecają także jak najbardziej stosuj. Stanik zmień sobie na większy, miękki i wygodny, może być sportowy, one dobrze trzymają, a nie uciskają.

2017-09-22 10:46

Ja używałam sportowy ale tylko do ćwiczeń. Są wygodne, ale nie polecam tych po 15-20 zł. Te tanie poza tym, że nie uciskają piersi to nie mają żadnych zalet. Piersi zrobią się obwisłe szybciej niż myślisz. Jak już coś to zainwestuj trochę więcej. Ja kupowałam w sklepie sportowym, mam z adidasa, pamiętam był przeceniony z 200zł na 79zł i jest ekstra. Dobrze podtrzymuje piersi, ale ich nie ściska. Do karmienia raczej takiego stanika bym nie wybrała, bo źle z nich pierś wydostać :P