Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Co robić, gdy maluch chce ssać tylko z jednej piersi?

Data utworzenia : 2018-07-04 20:23 | Ostatni komentarz 2020-05-31 22:59

Redakcja LOVI

5626 Odsłony
116 Komentarze

Zdarzają się dzieci, które upodobają sobie tylko jedną pierś i tylko z niej chcą ssać mleko. Takie zachowanie może niepokoić mamę, dlatego warto jak najszybciej znaleźć i wyeliminować przyczynę problemu. Dowiedz się, co może powodować, że maluch chce ssać tylko z jednej piersi i jak temu przeciwdziałać.

2020-05-31 22:59

U mnie je obie piersi podczas jednego karmienia 

2020-05-31 14:14

Moja też lubi obie ale ja wolę karmić lewą, tak mi wygodniej więc jak nie pamiętam która ostatnio karmiłam to daje lewa 

2020-04-28 14:41

U mnie córeczka je z jednej i drugiej 

2020-04-03 15:58

Ja się cieszę ,że pije jeszcze chociaż z jednej ,w nocy  ie muszę lecieć robić jej mleka tylko pociągnie cyca z 10 minut i śpi znów kilka godzin .Rano robię jej butelkę ,póżniej na 2 śniadanie kaszkę mleczno-ryżową ,pobuszuje maksymalnie 3 godziny i ma drzemkę ,potem już dostaje obiadek .

2020-04-03 15:02

Paulinek u każdej kobiety mogą wystąpić dysproporcje jeśli chodzi o wielkość piersi. Jak byłam z synem na podcięciu wędzidelka z synem to była z nami mama chłopca dwa miesiące młodszego i karmila go z obydwu piersi na jedno karmienie. Nie wiem w sumie dlaczego ale trochę mnie to zdziwiło bo ja karmię zamiennie. Raz lewa, a na nastepne karmienie prawa. Co nie zmienia faktu że mój syn tez woli jesc z prawej.

2020-04-03 14:07

Moja corka też woli lewa a z prawej dokancza bo jak na początku dam jej prawa to zaraz pluje i odkręca główkę w druga strone

2020-04-02 22:47

Akszeinga u mnie jest tak samo tylko z piersiami było odwrotnie bo moja sobie upodobała prawą.Jak była mniejsza to jadła obie bez problemu ,póżniej zaczął się cyrk aż w końcu teraz pije tylko z tej prawej .

2020-04-02 10:49

Mój młodszy synek preferuje lewą pierś i przeważnie jak chce go przystawic do prawej to się wierci i marudzi a na lewej od razu uspokaja i ta pierś już jest dość mocno zmęczona, z prawej też je, ale albo jak jest bardzo głodny i która by to pierś nie była to od razu chwyta albo jak przez ileś czasu nie był przystawiany do prawej to wieczorem w końcu z niej zje. Ja normalnie lewą pierś mam sporo mniejsza od prawej więc tych dysproporcji tak nie widać i tez nie mam jakos problemow z zastojami czy podobnymi rzeczami