Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

NIetolerancja kofeiny

Data utworzenia : 2018-05-17 09:23 | Ostatni komentarz 2018-05-22 08:41

bahabaha

982 Odsłony
16 Komentarze

Witam, od trzech dni moje dziecko po karmieniu dostaje pokrzywkę, która na szczęście szybko znika. Jem to co zwykle. Dziś postanowiłam, że odstawię cały nabiał. Wypiłam więc kawę bez mleka a kromkę posmarowałam tylko masłem i położyłam plasterek szynki. Malutkiej i tak wyskoczyły małe plamki. Czy może to być reakcja na kawę?

2018-05-22 08:41

ma pewno reakcja na kawę to nie ale na masło owszem może być też w sumie bo to produkt od krowy czyli z mleka jakby nie patrzeć ale ze wcześniej jadłas truskawki to może być opóźniona reakcja na truskawki warto sprawdzić.

2018-05-22 08:19

To na pewno bardziej prawdopodobne są truskawki, aniżeli kofeina. W sumie lepiej by było, gdyby to były one, an ie nabiał :)

2018-05-20 10:38

to może być to bo objawy alergii mogą się pojawić z opóźnieniem nawet 3 dniowym :) więc warto to sprawdzić :)

2018-05-19 19:34

Malał a ja przeczytałam miała i teraz też za drugim razem zauważyłam,ze napisałaś Malał. :)

2018-05-19 06:44

Kasiu nie na odwrót, tylko tak samo :-) spojrz dokładnie na mój komentarz :-)

2018-05-18 23:46

Agata u syna trądzik się pojawiał zawsze w domu a znikał w sensie robił się blady zawsze na spacerach i jak Syn spał. Więc na odwrót niż u Ciebie. Truskawki to silny alergeny i często uczulają jednak jadłaś je jednorazowo czy od tamtej pory zjadłaś jogurt truskawkowy, truskawki, te same knedle? Ja bym na Twoim miejscu jeszcze jak objawy znikną to spróbowała zjeść truskawki żeby się upewnić i wtedy je wyeliminować z jadłospisu.

2018-05-18 21:00

Bahabaha i być może znalazłaś odpowiedz na swoje pytania. Truskawki często uczulają. Musisz obserwować, jeśli to faktycznie one to będziesz musiała wyeliminować z diety wszystko co może je zawierać, jogurty, serki, galaretki itd.

2018-05-18 20:39

Sprawdziłam nie jest to trądzik. Teraz sobie myślę, że dzień przed wystąpieniem pierwszych największych objawów zjadłam na wieczór knedle z truskawkami. Więc może to to. Na począ tku miała to na całych nóżkach , pupce i rączkach, teraz wyskakuje jej jedna dwie malusieńkie plami na buzi.