Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Karmienie piersią przy biegunce niemowlęcia.

Data utworzenia : 2018-05-11 09:14 | Ostatni komentarz 2018-05-31 07:22

J.Swierczewska

3031 Odsłony
105 Komentarze

Dziewczyny słuchajcie, jestem trochę niepewna tego co się dzieje w szpitalu... Moja córka jest w szpitalu z powodu biegunki rotawirusowej. Karmię ja na żądanie w malutkich ilościach - zazwyczaj wygląda to tak że cumknie cyca i koniec. Dziś jest 6 dzień z biegunka i mimo nawadniania nie ma poprawy. Pani doktor zarzuciła mi, że to moja wina bo karmię piersią i zaproponowała abym odstawiła dziecko od piersi na rzecz mm, bo oni Wedy będą mogli kontrolować ilość mleka. Zarzuciła mi też że biegunka u mojego dziecka dalej trwa przez mój pokarm i cukier w nim zawarty... Nie zgodziłam się na odstawienie i z wielką pretensja doktor stwierdziła że roczne dziecko jest za duże na pierś i że i tak niedługo będę musiała ja odstawic... Pomimo mojego sprzeciwu dalej było nakłanianie do ostawienia od piersi. W końcu Pani DOKTOR powiedziała że w OSTATECZNOŚCI mogę karmić córkę co 2 godziny i też malutko. Co ja mam o tym myśleć? Naprawdę to moja wina że dziecko ma biegunki? Moja i mojego pokarmu? Liczę również na odpowiedź Pani ekspert.

2018-05-31 07:22

Swierczewska mam nadzieję że dziecku szybko wróci apetyt. Tez mi sie wydaje ze to skok rozwojowy

2018-05-31 07:05

No niestety ale jakieś uprzedzenie w dziecku zostaje po szpitalu i tych brzuszkowych rewolucjach.

2018-05-30 21:01

J. Swierczewska to niestety normalne. Mój syn, syn kuzynki i córka drugiej miała dokładnie tak samo. Jeśli kupki zrobiły się normalne to Syn i tak na początku nic nie chciał jeść. Ale za jakąś chwilę wszystko powinno wrócić do normy i Córce apetyt wróci.

2018-05-30 11:44

Moja córa zdrowa, a miała taki moment, że jadłaby tylko ziemniaki, kaszkę i ew sam goły makaron. Zero owoców, jogurtów czy czegokolwiek innego, na szczęście u dzieci to się szybko zmienia :)

2018-05-29 14:07

Możliwe że Skok, ale bardziej obstawiam że przez szpital i długą dietę. Żadnych innych objawów na skok nie ma.

2018-05-29 10:00

j.Świerczewska to pewnie skok u nas też tak było mniej więcej w tym czasie zaczął się robić wybredny.

2018-05-29 09:17

U nas jest już spokojnie. :) Tylko u małej pojawił się wstręt do jedzenia. Tak jak uwielbiała i wszystko jadła tak teraz prawie wszystko nie pasuje.

2018-05-29 08:56

U nas kiedyś biegunka była przez tydzień, momentami z pasemkami krwi. Gorączki nie miał. Moja koleżanka która jest pediatrą powiedziała żebym dawała mu enterol i jak najczęściej przystawiała do piersi i że dopóki je normalnie i nie jest odwodniony to żebym nie szła do lekarza bo nie ma potrzeby. Zdziwiło mnie to trochę bo tydzień biegunki wydawał mi się bardzo długim czasem ale po kolejnych kilku dniach się uspokoiło.