Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Ściąganie pokarmu

Data utworzenia : 2018-05-04 09:18 | Ostatni komentarz 2018-06-30 12:02

K.Juhnke

4282 Odsłony
122 Komentarze

Córka ma prawie 5 miesięcy, od urodzenia karmiona tylko piersią, pokarmu jest odpowiednią ilość, mała ładnie przybiera, ma prawie 8 kg. Od około dwóch miesięcy pojawia się u nas problem że ściąganiem pokarmu, posiadamy laktator ręczny. Przez pierwsze trzy miesiące nie było takiego problemu, bez wysiłku udawało mi się ściągać po 150 ml, jednak teraz 20 ml to jest maksymalna ilość. Co zrobić aby udało się ściągnąć większą ilość? Czy zakup elektrycznego laktatora pomoże? Aktualnie wychodząc z domu, wszystko robię w pośpiechu aby wrócić na karmienie, jednak w lipcu czeka nas wesele, córka zostaje z dziadkami, jednak nie wyobrażam sobie jeździć 50km co 3 godziny, aby nakarmić córkę.

2018-06-30 12:02

Poszukam w sklepie ze zdrową żywnością jak radzicie. Póki co używam Femaltiker

Konto usunięte

2018-06-29 22:18

Evelin w sklepie ze zdrowa żywnością. Jeśli mam spory problem to trzy kubki dziennie, ale powinno się pic regularnie.ja niestety działam wg zasady: jak trwoga to ... Mieszam łuskę z napojem migdałowym

2018-06-29 20:40

evelin a ja u siebie widziałam w sklepie ze zdrową żywnością więc może i u A ciebie w podobnym sklepie będzie :)

2018-06-29 20:33

Evelin u mnie w mieście w sklepach zielarskich można kupić łuskę kakaową.

2018-06-27 23:53

Ja też uważam, że lepiej dac drożej i kupić elektryczny. A nie tak jak u mnie było. Dostałam od kuzynki i była plastikowa otoczka. Zadawał sam ból a mleko rzadko kiedy poleciało. Istny koszmar. Skończyło się na tym, że zaczęłam pokarm ściągać ręcznie, a laktator schowalam bo nie dawał rady i meczylam się pół roku z ręcznym ściąganiem. Dlatego uważam, że jak ktoś ma potrzebę używać z laktatora to zainwestować w naprawdę dobry laktator.

2018-06-27 09:55

A i dodam, że ja używałam laktatora elektrycznego. Odciągałam kilkanaście razy dziennie i to był jedyny rozsądny wybór.

2018-06-27 09:54

Sprawdź najpierw czy laktator na pewno dobrze działa - u mnie pojawiła się identyczna sytuacja i okazało się, że rozerwał się gumowy zawór pompy i choć nie było tego widać na pierwszy rzut oka, to sprawiało to, że odciąganie było minimalne. Po wymianie części wszytko wróciło do normy. Zwróć też uwagę na porę dnia kiedy odciągasz, bo w moim przypadku normą było, że nad ranem odciągałam np. 140 ml, a wieczorem już tylko 40 ml - zmęczenie ma tu kolosalne znaczenie! Powodzenia!

2018-06-20 21:03

Evelin na allegro masz całe mnóstwo gramatur. :)