Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Karmienie piersią inaczej, czyli karmienie odciągniętym mlekiem

Data utworzenia : 2018-04-07 14:00 | Ostatni komentarz 2018-04-21 22:40

Redakcja LOVI

2315 Odsłony
8 Komentarze

Mleko mamy to najlepszy pokarm dla noworodków i niemowląt. Zdarza się jednak tak, że mama nie może karmić piersią ale nie chce rezygnować z podawania własnego mleka. Jak wygląda karmienie odciągniętym mlekiem? Odpowiadamy.

2018-04-21 22:40

Magros zgadzam się z Tobą. KPI jest to ciężki kawałek chleba ale jedno jest pewne warto na pewno!

2018-04-20 07:40

m_uffinka, super że się udało, najważniejsze to to właśnie to, że maluszek pije mleczko mamy. E.Siwek, gratulacje, ładny wynik :) Ciągłe odciąganie na pewno nie jest łatwe i bardzo męczące, ale z pewnością gra jest warta świeczki.

2018-04-09 08:16

Świetny artykuł. Ja karmię synka tak od 5 miesięcy. Jadł z piersi tylko 2 tygodnie. Jest to trudne zadanie, jednak podjęłam wyzwanie-aby jadł moje mleko, którego mam sporo. Brakuje tej bliskości przy piersi z dzieckiem. Bardzo żałuję, że nie udało, aby jadł bezpośrednio z piersi.

2018-04-08 20:03

My przez 7 miesięcy karmilismy się mlekiem odciagnietym :)

2018-04-08 08:41

U nas sytuacja tak wlasnie wyglada od 2 tygodnia zycia coreczki, nie chciala pic z piersi bo byla malutka i byla to dla niej trudnosc, dostaje odciagniete mleko mamy w butelce i pieknie pije, a co najwazniejsze pije mleko mamy. Zawsze mozna sciagnac wiecej i wlozyc np. Do lodowki, dac dziecku gdy potrzebuje ❤️

Konto usunięte

2018-04-07 19:01

artykuł jest bardzo przydatny. Mam nadzieję, że uda nam się karmić piersią, ale brałam to pod uwagę. Oczywiście karmienie odciągniętym mlekiem jest bardziej pracochłonne i czasochłonne, ale uważam, że dla maluszka warto podjąć takie wyzwanie.

2018-04-07 17:30

Naprawdę świetny artykuł ;)) Bardzo dobrze ze mamy są uwiadamiane ze KPI to tez karmienie piersią tylko inaczej ;)) Niektóre kobiety po prostu nie zdają sobie sprawy ze to możliwe i poddają się jeśli nie uda im się karmić piersią . Jestem tego przykładem ze się da i ze można ! Karmiłam KPI 8,5 miesiąca pierwszego syna ... Dzięki firmie LOVI i jej produktom było to o wiele przyjemniejsze ;) Powód ?? Dużo stresu bo pierwsze dziecko , brak wiary ze mam mleko i słaba pomoc laktacyjna. Karmienie w ten sposób nie jest łatwe i wymaga naprawdę dużo samozaparcia , ale jest możliwe jeśli się naprawdę chce :D

2018-04-07 14:03

Uważam, że karmienie w taki sposób to ogromne wyzwanie, ale gra jest warta świeczki. Zdecydowanie pokarm mamy jest lepszy od mleka modyfikowanego. Podziwiam osoby, które z różnych przyczyn mimo wszystko walczą i decydują się na KPI, kiedy zwyczajne KP nie jest możliwe. Ja mam zamiar czasem karmić dziecko butelką swoim mlekiem, ale to naprawdę w sporadycznych sytuacjach.