Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Witamina d3 a karmienie piersią

Data utworzenia : 2018-01-04 10:21 | Ostatni komentarz 2018-03-01 09:02

kika07645

5257 Odsłony
108 Komentarze

Cześć kobietki ;) Ostatnio przeczytałam w kwartalniku laktacyjnym, że kobiety karmiące piersią powinny zażywać witaminę d3. Przy pierwszym dziecku tego nie wiedziałam, a teraz mnie to zaczęło nurtować. Suplementujecie sobie taką witaminę? Nie chodzi mi tu o witaminę dla maluszka, bo synowi oczywiście podaje. Czytałam, że kobiety karmiące powinny zażywać do 2000 j.m, jakie jest Wasze zdanie, jesli zażywacie taka witaminę, to podajcie preparaty, chętnie sie im przyjrzę ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

2018-03-01 09:02

gdybym mogła oddać te moje uparte kg to chętnie bym wam oddała ja mam ich za dużo zawsze byłam trochę większa że tak powiem i walczyłam żeby być ciągle w prawidłowej wadze. No ale w ciąży nie było jak prowadzić diety takiej jaka zawsze prowadziłam no i nie mogłam trenować już jak zawsze więc kg wróciły niestety no i jak na złość nie chcą schodzić pomimo karmienia więc róznie to jest znów przeszłam na dietę ale niewiele daje bez wydilkowych ćwiczeń których nie mogę wykonywać.

2018-03-01 08:24

Ja też bym z chęcią wzięła dodatkowych kilka kilogramów.

2018-02-28 23:57

Aisa ja z przyjemnością bym wzięła trochę od Ciebie tych kilogramów przy synku zaraz szybko schudlam teraz przy córce jest podobnie chociaż waga wolniej spadała ale juz jestem taka jak przed porodem jestem 7 miesiecy po porodzie.Cieszylam sie ze triche kilogramów mi po porodzie zostanie no ale niestety... Jedni by chcieli schudnąć a inni przytyc a jest ciężko.

2018-02-28 23:51

A ja z kolei bym się chętnie pozbyla kg i to w większej ilości całe życie walczę z waga no i nie zawsze wychodzi

2018-02-28 23:45

Kasia S ja również mialam z lovi i canpol i bylam zadowolona ale na siłownie nie chodzilam bo nie potrzebowałam bo tylko sie modlilam zeby kalorie po ciazy zostaly bo zawsze mailam niedowage ale niestety po 5mc i po karmieniu piersia szybko straciłam wszystkie kalorie niestety. ;-)

2018-02-28 23:10

Osobiście nie chodziłam na siłownię ale moja kuzynka tak. Jej Syn miał wtedy jakieś 5 miesięcy jak zaczęła. Kuzynka ma duże piersi i najpierw chodziła w normalnym staniku i nie czuła się komfortowo (być może ze względu na wielkość piersi) dopiero jak kupiła sobie stanik sportowy poczuła się na prawdę dobrze. Także jeśli chodzi o ćwiczenia na siłowni to dobrze dobrany stanik to podstawa. Dodatkowo oczywiście wkładki laktacyjne. Osobiście jak dziewczyny polecam przede wszystkim Lovi dobre są też z Canpol. Wkładki muszą się na siłowni dobrze trzymać, żeby się nie przesuwały i żeby spełniały swoje funkcje.

2018-02-25 01:57

Ja uzywalam wkładki z canpol i lovi oraz raz kupilam w aptece to akurat trafilam na chlonne i nie mialam problemu, a czasem to naprawdę duzo mleka mi sie wylewalo.

2018-02-24 15:52

Ja kupiłam Lansinoh jak robiłam zakupy do szpitala jakiś czas temu, bo akurat były u sprzedawcy, u którego zamawiałam większość rzeczy i wyczytałam pozytywne opinie na ich temat. Też mają dwa paski kleju i podobno bardzo dobrze chłoną.