Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Co brzydzi w karmieniu piersią?

Data utworzenia : 2017-11-09 07:03 | Ostatni komentarz 2017-12-29 22:20

J.Swierczewska

2923 Odsłony
104 Komentarze

http://rodzicielnik.pl/naprawde-brzydzi-karmieniu-piersia-rozwazania-wlasne/ Przeczytalam ten wpis i zaczelam sie zastanawiac. Jak to u was wyglada? Karmicie w miejscach publicznych? Jakie sa wasze przezycia, reakcje innych ludzi? Czy odpowiadacie cos jesli ktos was skomentuje czy moze poslusznie spuszczacie glowe? Jezeli watek juz byl przepraszam, ale nie moglam sie doszukac.

2017-12-29 22:20

Mleko modyfikowane jest dobre dla mam, które z jakiegoś powodu nie mogą karmić piersią. Mleko modyfikowane jest składem podobne do mleka kobiecego. Jeżeli kobieta ma pokarm to ma wybór karmić piersią czy mlekiem modyfikowanym. Dla mnie wybór jest prosty karmienie piersią. Jest najlepszym produktem jakie można dać dziecku. Jest szybko i lekko strawne. Dostosowuje się do potrzeb dziecka w ciągu dnia jak i przez cały rok. Jest bardzo wartościowe. Nie ma nic lepszego co można dać dziecku od samego początku odkąd przyszło na świat.

2017-12-26 08:28

Czy ja wiem... Mm to zyla zlota z ktorej raczej ciezko byloby im zrezygnowac.

2017-12-25 18:52

Myślę że to kwestia czasu. Teraz wciskają wszędzie w reklamach mm a za niedługo to się zmieni bo już zaczyna się promować kp

2017-12-25 13:06

A nawiasem, klub mam w Gostyniu co roi robi świetna akcje - mamy karmiące. Na rynku zbierają się mamy karmiące i pozuje do grupowego zdjęcia. Zdjęcia są śliczne i używane w akcji klubu do promowania naturalnego karmienia. Oczywiście zawsze znajdą się malkonenci, którzy mają coś do powiedzenia, ale zwykle odzew jest pozytywny. A akcja pozwala mamom karmiących poczuć się pewniej. Szkoda ze nie ma wiele takich inicjatyw.

2017-12-25 13:02

Ta przyjemność szczególnie jak maluch ma ząbki i gryzie.... niektórzy niestety podchodzą do tego jakby to był jakiś akt seksualności a tak naprawdę to jedynie zaspokojenie głodu dziecka.

2017-12-25 13:01

Ja się nie czaiłam- karmiłam córkę wszedzie i drugie tez będę karmić. Oczywiście dyskretnie, nie chodzi o to, by piersi wywalac na stół, ale też nie kryłam się po toaletach (sama też nie jem obiadu w kibelka, wiec czemu moje dziecko ma jeść? ). Uważam że w karmieniu piszą, o ile się to robi normalnie, bez zbędnego obniżenia, nie ma nic nie stosownego, a jeśli ktoś ma jakiś problem, to jest to jego problem, nie mój. No i wyszczekana jestem na tyle, ze jak ktoś się czepia, to ripostowalam. W końcu to, że karmie piersią jest normalne i naturalne. A to, że ktoś próbuje zrobić matrixa, by dojrzeć kawałek biustu, albo niby się gorszy zaraz, to już normalne nie jest. Zresztą są specjalne staniki do karmienia i ciuszki rozpinane. Są też chusty którymi można okryć siebie i dziecko. Naprawdę da się to zrobić w sposób stosowny. A jak ktoś mimo to ma problem, to może powinien najpierw zweryfikować swoje podejście, a potem dopiero krzywo patrzeć na innych. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

2017-12-25 11:43

no właśnie to mnie najbardziej wkurza, bo niby tak wszystkim przeszkadza, ale gapić się nie przestają. Kiedyś na parkingu w samochodzie karmiłam to facet tak bardzo się gapił, jakby nie wiem co widział. Aisa kiedyś kolega z pracy zapytał moją koleżankę czy karmienie piersią sprawia jej przyjemność... I tak właśnie chyba wielu szczególnie mężczyzn to odbiera... Ale jak dziewczyna idzie w mini i z piersiami na wierzchu to już jest fajnie.

2017-12-23 08:05

Jak komuś się coś nie podoba to przecież nie musi patrzeć a zwykle tym co przeszkadza gapią się nie wiadomo na co. W zasadzie to my powinnyśmy powiedzieć że co pan tak się gapi przecież to natura a nie on ze obnazamy się... niektórzy ludzie wszędzie widzą podtekst seksualny którego tu nie ma. Więc nie ma co się przejmować takim gapiem i po prostu karmić bo to on powinien się wstydzić że się gapi i szuka sobie piersi do oglądania.