Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Kolejne sekcje forum objęte opieką ekspertów

Data utworzenia : 2013-11-20 10:32 | Ostatni komentarz 2017-06-01 13:37

Redakcja LOVI

8060 Odsłony
12 Komentarze

Witajcie, chcąc zaspokoić zgłaszane przez Was potrzeby i oczekiwania kolejne sekcje naszego forum zostały objęte pomocą ekspertów: sekcja Zdrowie - lek. med. Danuta Chrzanowska-Liszewska lekarz pediatra, neonatolog sekcja Zabawy - mgr Marta Cholewińska-Dacka psycholog To nie koniec :) Poszukujemy ginekologa do sekcji Ciąża i poród. Zapraszamy! Pytania zadawajcie dodając nowy wątek lub w wątkach już istniejących, by nie powielać tematów, poproście o wypowiedź eksperta. Pozdrawiamy :)

2017-06-01 13:37

Super dzięki za odp, szkoda. że eksperci nie dostają powiadomień na maila to wtedy może szybciej byłaby odpowiedz od nich i w ogóle byłaby, bo w jakimś moim wątku raczej odpowiedzi brak do tej pory

2017-04-21 09:59

MAM gdy bierzesz opcję utwórz nowy wątek masz po prawej stronie w 2 linijce kwadracik pytanie do eksperta, musisz go zaznaczyć. Tej opcji przy komentarzu nie zauważyłam. Czasem trzeba troszkę dłużej poczekać na odpowiedź, bo wydaje mi się, że eksperci mają dyżury i nie zawsze wstrzelisz się w termin danego działu.

2017-04-08 21:45

W jaki sposób prosić o odpowiedz, radę eksperta? wydaje mi się, że raz prosiłam o radę i ekspert w moim wątku się nie odezwał. Nie mogę sobie przypomnieć jednak czego dotyczył wątek

2015-05-05 02:15

Witam serdecznie Wszystkich :-) Jestem świeżą mamusią i chcę bardzo być tutaj z Wami i dzielić się informacjami...emocjami..bo to jest największy cud i szczęście posiadać dzieci. Pozdrawiam ☺

2015-02-13 18:24

O super pomysł ! by Ginekolog obserwował bacznie sekcję Ciąża i poród i udzielał wskazówek. mam nadzieję, że znajdzie się za niedługo :) Tak sobie myślę, gdzie zamieszczać pytania czy tez wątki odnośnie wsparcia psychologicznego takiego duchowego? Orientuję się że na sali jest mgr Marta Cholewińska-Dacka psycholog specjalistka w psychologii tylko i wyłącznie zabaw czy ogólnie? Jest może jeszcze taki ogólny psycholog ? Nie ukrywam, że wiele matek po prostu zmaga się z trudnościami duchowymi, mają chwile załamania w tym ja . Może warto by było zacząć osobną sekcję odnośnie tego Delikatnego tematu?

2014-09-29 19:38

Ja w takim razie wciąż czekam; ) Dziękuję za odpowiedź : )

2014-09-29 16:00

Niestety nie udało nam się na ten moment nawiązać współpracy z ginekologiem. Będziemy nadal szukać osoby, która obejmie opieką ekspercką sekcję „Ciąża i poród”.

2014-09-27 10:28

Czy coś się ruszyło w kwestii Eksperta ginekologa na forum ? : )