Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Zmiana zasad nagradzania w comiesięcznym konkursie dla pomocnych użytkowników forum LOVI.pl

Data utworzenia : 2013-08-01 18:52 | Ostatni komentarz 2014-05-28 13:26

Redakcja LOVI

10624 Odsłony
29 Komentarze

Kochani, w związku z problemami, jakie nastręczają nam nieuczciwe działania niektórych użytkowników forum w celu zdobycia jak najwyższej punktacji i niemożnością przeciwdziałania tym działaniom w 100% postanowiliśmy zmienić zasady przyznawania nagród. Wybór 10 laureatów konkursów bierzemy na siebie. Będziemy się wykazywać najwyższym poczuciem sprawiedliwości w ocenie wypowiedzi, tak jak to robiliśmy do tej pory w przypadku typowania 5 laureatów. Rezygnujemy z punktacji. Punktacja zostanie wyłączona. W związku z powyższym wprowadziliśmy odpowiednie zmiany do regulaminu. Pozdrawiamy Redakcja LOVI

2014-05-28 13:26

Witam , jestem nową uczestniczką strony LOVI.. Myśle, że działania redakcji są bardzo słuszne . Wiadomo , że każdym przydałby się coś dla dziecka ale nie można mieć czegoś za wszelką cenę. Cieszę się że redakcja zareagowała świadczy to bowiem o tym,że ludzie którzy tworzą tą stronę są godni zaufania a wybór zwycięzców jest sprawiedliwy . Szczerze muszę przyznać, iż miałam wątpliwości co do udziałów w konkursach każdy bowiem zastanawia się czy losowanie nie jest przypadkowe bądź lista zwycięzców nie jest ustalona z góry a każdy przecież ma nadzieje że kiedyś wkońcu coś dobrego go spotka i może jednak ... coś wygra :) Po zadziałaniu redakcji jestem pewna że każdy komentarz jest czytany i każdy ma równe szanse .

2013-10-30 23:47

ona_net - zachęcamy do pozostania z nami i aktywności, co prawda laktator Prolactis LOVI był nagrodą edycji wrześniowej, ale to nie jedyny laktator, który mamy w ofercie. Więcej szczegółów nie zdradzimy :)

2013-10-30 15:56

Witam, a mi się marzy laktator prolaktis a tu proszę, był dopiero co jako nagroda konkursowa. A może mam jeszcze kiedyś na niego szansę? Postaram się być pomocną innym forumowiczką to może, może:-) pozdrawiam:-)

2013-10-15 18:00

Bardzo słuszna decyzja, popieram

2013-09-05 15:20

Też się cieszę, bo często nawet takie osoby nie starały się pisać pomocnych komentarzy a punkty się i tak pojawiały. Pozdrawiam i popieram Wasz pomysł :)

2013-08-25 00:00

Dziewczyny cieszymy się, że jesteście z nami :)

2013-08-24 19:09

No właśnie ja też oszczędziłabym sobie źle trafionych wyborów zakupowych. Poza tym nie mam w swoim otoczeniu osoby, której mogłabym podpytać o coś związanego z maluchem, może inaczej, która jest na bieżąco z tymi problemami co ja. Takie forum dla mam jest świetną sprawą.Tak więc lepiej późno niż wcale!

2013-08-08 13:04

Ja również żałuję, że forum znalazłam dopiero ten miesiąc temu - szukałam informacji o silikonowej butelce wielofunkcyjnej dla pociechy; )