Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących szczotkę do butelek i smoczków LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 11:55 | Ostatni komentarz 2019-08-16 14:25

Redakcja LOVI

13773 Odsłony
57 Komentarze

Zwycięzców oraz wyróżnionych w majowej edycji konkursu prosimy o podzielenie się opinią o szczotce do butelek i smoczków LOVI. Z góry dziękujemy :)

2019-08-16 14:25

Ja od dwóch lat używam tylko szczotki Lovi do butelek i innej nie chcę,  sprawdziłam kilku firm i dla mnie ta jest numer 1 ;) polecam

2019-03-30 13:16

Szczotka super nadaje sie do mycia buteleczek, kubkow niekapkow i treningowych. Jest bardzo wygodna do trzymania podczas mycia. Nie wyślizguje sie z ręki. Włosie jest dobrze dobrane- nie niszczy buteleczek czy pozostałych kubeczków w trakcie mycia. A końcówka do skoczków to bardzo wygodne rozwiazanie i precyzyjnie domywa wszystkie zakamarki i zagłębienia. Polecam!

2019-02-11 21:20

Przy pierwszym dziecku nie miałam ale teraz mam i ja ! Super sobie radzi nie ma co :)

Konto usunięte

2019-01-18 20:35

Chwilę zwlekałam z użyciem szczotki bo wydawała mi się wielka i nieporęczna. Okazało się całkiem odwrotnie! Jest wyprofilowana w taki sposób, że dotrze do każdego zakamarka, ma długi wygodny uchwyt z wyżłobieniem na palec. Jestem zachwycona końcówką do smoczków bo świetnie dociera we wszystkie wgłębienia. Doceniam również to, że się nie "ukręci" :)

2019-01-03 16:06

Przyznam się że jestem zachwycona chociaż jak tak na nia patrzalas pierwszym razem wydawało mi się że źle będzie czyścić. Zawsze miałam te okrągłe byłam zadowolona chociaż były nietrwałe. Ta Szczotka jest bardzo trwała i świetnie myje butelki i smoczki. Podoba mi się to ze w smoczka h wchodzi ładnie w rowki :) jestem bardzo zadowolona :)

2018-01-23 21:43

Do momentu nie używania butelek w moim domu była zwykła szczotka do mycia butelek. Od momentu, kiedy butla to jest część naszego życia, nie wyobrażam sobie dnia bez szczotki. Rewelacyjnie domywa, nie pozostawia, smug, genialnie dochodzi do szpar ta wąska końcówka co daje idealną czystość smoczka. Po wielu na prawdę wielu użyciach w ciąż wygląda na nowa. Nie mam jej nic do zarzucenia. Jej designe robi za ozdobę mojego zlewu kuchennego a nieopodal stoją umyte perfekcyjnie butelki lovi :)

2017-12-19 11:49

Korzystałam wcześniej ze szczotki okrągłej i chciałam czegoś solidniejszego bo tamta się ukrecila. Potem korzystałam ze szczotki podobnej do tej LOVI ale lovisiowa ma więcej zalet. Może to banalne ale duża zaleta to otworek w rączce. Szczotkę można powiesić żeby dobrze wyschla co wg mnie pozwala się pozbyć z niej większej ilości bakterii. Z poprzedniczka nie bardzo wiedziałam co zrobić. Kolejny detal to kształt szczotki i to jak jest wyprofilowana. Włosie jest szerokie i dzięki temu jakoś sprawniej idzie mycie. Rączka fajnie leży w dłoni. Końcówka szczotki dla mnie ok. Jakoś konkretnie nie mogę nic o niej powiedzieć bo butelki używamy jedynie do wody więc trudno mi obiektywnie ocenić jak ona czyści smoczek bo u nas nie jest mocno brudny. Okrągła szczotka fajnie mi się sprawdzała do mycia laktatora, ta na pewno by się nie sprawdziła więc może tu mały minusik ale jest to przecież szczotka do butelek. Ogólnie jestem bardzo zzadowolona bo te detale wpływają na całokształt i dziękuję za możliwość testowania.

2017-11-09 00:14

Również jestem mega zadowolona ze szczotki bo jest naprawdę super....A mam porównanie bo przy pierwszej córce miałam z innej firmy . Łatwo się nią myje i ta końcówka do mycia smoczkow - dobrze pomyślane właśnie ze dwa w jednym, bo i jedno i drugie odpowiednio dobrze się umyje. I ma się spokojna głowę. Ponad to szczotka jest lekka , dopasowaną do ręki ze z myciem nie ma żadnego problemu. Naprawdę szczerze polecam.