Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek treningowy LOVI

Data utworzenia : 2013-09-30 09:52 | Ostatni komentarz 2020-11-04 09:32

Redakcja LOVI

21337 Odsłony
68 Komentarze

Sierpniowych laureatów konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników prosimy o podzielenie się opinią o kubku treningowym LOVI. Z góry dziękujemy!

2020-11-04 09:32

Właśnie pijemy z tego kubeczka i jest super córeczka od razu załapała picie z niego jest tez bardzo ładny . Corka uwielbia tez zuc ten ustnik wyjątkowo dobrze pasuje do masażu :) minusy widzę dwa jeden maly ze ustnik łatwo się odbarwia np dając dziecku popić po jedzeniu i drugi trochę większy szkoda ze nie jest niekapkiem bo córka nim potrząsa przy okazji masażu i jest cała mokra

2019-08-16 15:27

Moja córcia go uwielbiala,  a teraz chrzesniak mój śmiga z drugim. Fajne są one, I kształtem i wogole. A ten smoczek to super. Nic się z nim nie dzieje, ani dziurka się nie powiększa ani nic. Idealny gdy się ząbki wyrzynaja;))))) maludy świetnie sobie nim masuja dziąsła he he he

Konto usunięte

2019-06-24 11:36

ulubiony kubeczek mojej córki <3 Najszybciej załapała picie z niego :) przepięknie wykonany i dosyć trwały - zmywanie w zmywarce mu nie szkodzi :) 

2019-05-07 15:12

Moja córeczka chętnie pije z tego przeuroczego kubeczka. Dzięki uchwytom bez problemu bierze sobie go w rączki i uczy się samodzielnego picia. Początkowo najbardziej interesowało ją gryzienie ustnika, ale z czasem przekonała się, że można z niego bez problemu pić jak z butelki. Kubek jest na prawdę piękny :) Ma cudny pastelowy kolor, który uwielbiam :) Kolejnym plusem jest wyraźna miarka oraz to, że wykonany jest z samych bezpiecznych materiałów z dbałością o każdy szczegół. Ustnik w kubeczku jest na prawdę solidny. Jesteśmy z niego bardzo zadowolone :)

2019-03-30 13:49

Kubeczek bardzi fajny, wygodny w użytkowaniu i lekki. Ma bardzo ładną, delikatną kolorystykę, co zwraca uwage dziecka i chętnie siega po kubeczek. Ustniczek jest wygodny, bez problemu u nas udało sie od razu załapać jak z niego pić. Antypoślizgowa powierzchnia kubeczka po bokach sprawia, że nie ma problemu z trzymaniem kubeczka. Lubeczek łatwo sie myje i składa w całość- bardzo intuicyjne składanie. Zatyczka z podziałką to dla mnie poprostu hit- taki kubeczek jest tez przy buteleczkach. Polecam bardzo! U nas kubeczek w formie zatyczki do kubeczka treningowego super sie sprawdza podczas picia w trakcie posiłkow. A kubeczki treningowe i niekapki zabieramy w podróż;) coreczka jest juz coraz wieksza, zatem niedlugo juz chyba bedzie piła z zupełnie otwartego kubeczka;) Znalazłam jeden minus tego kubeczka treningowego- uchwyty są bardzo delikatne, moja córcia to dobry tester, bo wyginała je w każdą możliwą strone i troche sie martwie czy za jakis czas sie nie połamią lub nie powyginają. Fajnym pomysłem byłoby aby były twardsze i pokryte silikonową powierzchnią, przez co łatwiej dziecku utrzymać kubeczek.

2018-11-29 13:14

od kilku dni testujemy kubeczek, fajny grubszy ustnik, synkowi ząbki wychodzą to pogryzie a nie przegryzie :), od razu załapał co trzeba z tym kubeczkiem zrobić tylko myślałam, że to niekapek jest a jednak nie i jak już nie pije tylko zaczyna się kubeczkiem bawić no to cały się oblewa

2018-11-15 14:54

Mamy taki czerwony kubeczek. Jest świetny. Syn bardzo szybko nauczył się pić. Wcześniej próbowaliśmy z innymi kubkami i szczerze zero efektów. Łatwy w myciu. Również polecamy.

2018-11-08 23:15

Ja zlobienie ustawiłem na górną- czy dobrze ? Nie mam pojęcia. Mała zresztą jak sama zaczęła brać i pić to raczej pila jak przypadło, nie zwracałem też uwagi. Ja jestem zadowolona z kubeczka. Mały poręczny i ustnik z grubszego tworzywa niż smoczki od butelek przez co otwór nie ulega powiększeniu- to jest mega mega plus. Moja na nim sobie wyrzynajace ząbki patrzyła he he niestety nie chciała gryzakow, a z kolei smoczek od kubka bardzo jej przypasowal ;) najpierw było picie A potem masaż dziąseł;))))