Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1468 Wątki)

Urodziny waszych mężów, partnerów jak obchodzicie?

Data utworzenia : 2014-04-26 11:48 | Ostatni komentarz 2019-02-16 15:06

konto usunięte

6475 Odsłony
75 Komentarze

Jaki i kiedy obchodzicie urodziny waszych facetów( miesiące) mile widziane . Jak to organizujecie czy gdzieś wychodzicie czy raczej w domku. Ja ostatnio kupiłam bilety do teatru i mój mężuś był bardzo zaskoczony. Urodziny ma w styczniu to ewentualnie na łyżwy mogę go jeszcze zabrać , ale to w przyszłym roku.

2019-02-16 15:06

Można męża zabrać np. na strzelnice albo gokarty a później jakaś kolacja przy świecach i winku? :) Ja z mężem już byłam na gokartach a w tym roku właśnie planuje go zabrać na strzelnice :D Myślę, że to fajny prezent dla mężczyzny :)

2019-02-16 14:50

Mój natomiast jest zapaleńcem gokartów, więc wpadłam na pomysł żeby zorganizować mu urodziny na torze kartingowym. Taką kompleksową obsługę w przygotowaniu wszystkich atrakcji dla solenizanta oraz zaproszonych gości zapewnili pracownicy ośrodka https://kartingowynarodowy.pl/ Była prawdziwa rywalizacja na torze, z prawdziwym podium dla zwycięzców, a po nim dalszy ciąg niezapomnianych atrakcji jedynej w swoim rodzaju imprezy. Oj fajne to były urodziny, oj fajne.

2019-01-06 19:09

Mój facet kocha piłkę nożną, więc nie mogłam zrobić inaczej, jak zamówić tort od https://e-torty.pl/torty-bydgoszcz w kształcie piłki z jego ulubionym klubem. Gdzieś w galerii będziecie mieć zdjęcie. Dostał zaproszenie na szczelince, i mógł w spokoju wypić piwo ,wieczór idealny ! ;)

Konto usunięte

2018-10-08 20:46

Mój mąż nie przepada za swoimi urodzinami, dlatego też nigdy nie organizuje imprezy. Ja natomiast zawsze szykuję niespodziankę w postaci wyjścia na kolację do ulubionych restauracji, wyjście do kompleksu spa - sauna i baseny, które uwielbia. Od czasu do czasu wsadzam do samochodu i wywożę na gorące źródła na Słowację ;) Tak więc głównie niespodzianki opierają się na podtrzymaniu dobrej kondycji i stanu zdrowia :D - aby chłopak nie załamał się, że lata uciekają.

Konto usunięte

2018-10-08 14:35

Dobra opcja. Mój mąż wiecznie twierdził ,ze taka torba jest mu niepotrzebna, że na pewno nie bedzie z niej korzystał.Ale jak już dostał to smiga z nią zadowolony praktycznie codziennie. Nie ma tak jak wcześniej wiecznie wypchanych kieszeni. Zastanawiałam sie jeszcze nad plecakiem, ale jednak torba jest o wiele bardziej elegancka niż plecak. I lepiej pasuje do firmy, w której obowiązuje dress code. http://www.polskibiznes.info/plecak-biznesowy-czy-teczka-jak-byc-modnym-w-pracy/ Najlepsza będzie moim zdaniem torba ze skóry. Taka jest wykonana o wiele porządniej niż torba materiałowa.

2018-10-02 13:39

Mój ma dzisiaj urodziny i jak mu się spytałam co chce to jak zwykle odpowiedział, że buziaka :P B.Bbb jeżeli taka torba mu się przyda to jak najbardziej, zresztą przypuszczam, że z każdego prezentu będzie zadowolony :)

Konto usunięte

2018-10-02 13:35

No mój niedługo będzie swoje urodziny obchodził.... I zastanawiam się co mu sprezentować z tej okazji. Zastanawiałam się nad torba biznesową. Co o tym sądzicie?

Konto usunięte

2018-09-28 15:47

A mój niby nie lubi urodzin. Wcześniej mu dawałam, ale w tym roku stwierdziłam, że skoro nie lubi i nie chce to nie będę go na siłę uszczęśliwiać. A raczej uszczęśliwię go tak, jak on chce: wyjadę na cały dzień, a on będzie mógł go spędzić przed komputerem i nikt mu nie będzie przeszkadzał.