Pogaduchy (851 wątków)

kusia_ss

Nagrody w konkursach

wątek utworzony: 2014-01-13 07:50
ostatni komentarz: 2018-10-20 14:53

Każda z nas od czasu do czasu startuje w jakimś konkursie. Czasem uda się coś wygrać. A jak już się uda to watro się tym pochwalić.
W tym wątku można wrzucać zdjęcia nagród wygranych w różnych konkursach z krótkim opisem, na czym polegało zdanie konkursowe i co się wygrało :)

Dodaj komentarz

konto usunięte

2014-01-13 09:09

No to będę pierwsza. W listopadzie wygrałam na facebooku brzuszkową sesję zdjęciową, ale to już wiecie. Nadal czekam na zdjęcia, dostałam dopiero dwa. A brzuszki moje i mojego męża zostały ostatnio nagrodzone poduszką-fikuszką w grudniowym konkursie Mody na Brzuszek. Takie oto zdjęcie tam wysłaliśmy i się udało.

Proud Mommy

2014-01-13 09:25

olga, widziałam Wasze zdjęcie :) mój mąż się uśmiał z brzuszka Twojego męża :P

Proud Mommy

2014-01-13 09:31

Nam się udało wygrać roczny zapas witaminy D3 w konkursie Bobika na bajkę. Do tej pory zużywam te zasoby i cieszę się, że nie muszę biegać co miesiąc do apteki :))
Na koncie mam również książki, kosmetyki (dla siebie, dla mamy, dla córki). Kilka miesięcy po ślubie wygrałam metamorfozy w Warszawie (fryzura, makijaż i ciuch, potem sesja zdjęciowa i kosmetyki Bobbi Brown w prezencie) - do dziś wspominam :)

kusia_ss

2014-01-13 09:48

moja pierwsza nagroda była od Lovi - za zdjęcie w konkursie Retro Baby :)

konto usunięte

2014-01-13 14:29

To ja się jeszcze pochwalę, że godzinkę temu dostałam maila z informacją o wygranej w konkursie organizowanym przez jedno ze szczecińskich centrów handlowych. A nagrodą jest dziecięca sesja fotograficzna, więc Karolinka będzie miała piękną sesję noworodkową. :)

kusia_ss

2014-01-13 14:46

Olga no to super wiadomość na początek tygodnia :)

Jeszcze będąc w ciąży wygrałam udział w testach konsumenckich z firmą Canpol Babies i otrzymała niezłą wyprawkę w postaci: majtek poporodowych, podkładów i wkładek laktacyjnych. No a oprócz tego w paczce były jeszcze gadżety dla maleństwa: piszcząca bajeczka, okrycie kąpielowe i grzebyk + szczoteczka.

konto usunięte

2014-01-13 15:14

kusia_ss ja też wygrałam tą paczkę z Canpolu w serwisie Bangla :) Już niedługo będę miała okazję ją przetestować.

kusia_ss

2014-01-13 20:07

no to Olga widzę, że startowałyśmy w tym samym konkursie! Za nami już 2/3 testów :)

kusia_ss

2014-01-14 09:13

Proud Mommy nam też się udało wygrać witaminę D, co prawda nie jest to roczny zapas ale na kilka miesięcy wystarczy :)

mamabasia

2014-01-14 10:43

a nam się udało już wygrać w konkursach;
parasolkę Bebiko
zestaw grający ludzik z klockami
foto książka z Gerbera
i oczywiście produkty z Lovi ;)

kusia_ss

2014-01-14 11:31

no i dobra wiadomość na dziś - znalazłam się wśród 40 laureatów nagrody pocieszenia w konkursie Happy rodzina każdą zimę przetrzyma :)

Anita-1981

2014-01-14 12:56

Ojej dziewczyny ileż nagród;) macie szczęście, gratuluję,
Kilkanaście lat temu czesto brałam udział w konkursach jakoś łatwiej było coś wygrac niż teraz, z drugiej strony zeby wygrać trzeba też grać;)

kusia_ss

2014-01-14 13:24

teraz większość konkursów na portalach typu fb opiera się na ilości lajków", dlatego kreatywne konkursy są dużo lepsze i bardziej sprawiedliwe :)

gwiazdka2233

2014-01-14 15:43

Dziewczyny, mi też udaje się od czasu do czasu wygrać w konkursach dla dzieci. Mam w domu już kilka takich prezentów, najbardziej jednak cieszę się z wygranej na forum lovi (w miseiącu grudzień). Udało mi się wygrać laktator lovi i wkładki laktacyjne. bardzo się cieszę, bo to jest najbardziej wartościowa nagroda, jaką kiedykolwiek dostałam. Firma lovi to bardzo dobra marka, profesjonalna, moje dziecko używa smoczków lovi, butelek, kubków niekapków. jak była córeczka malutka pierwszym jej produktem który używała był smoczek od lovi (0-3m-cy).
a co do nagród, to wiele z nich udało mi się wygrać dzięki gazetom dla mam (powszechnie znanych), na forach z konkursami. Jak do tej pory nie udało nam się nic wygrać na facebooku, tam jakoś szczęścia nie mamy, chyba za dużo uczestników.
Fajnie jest coś wygrać, niedawno wygrałam witaminy ciążowe;) stwierdziłąm, że ja w kolejną ciąże na razie nie planuję zachodzić więc podarowałam witaminy bratowej, która jest w 3 miesiącu ciązy. Nawet nie wiecie jak się ucieszyła z takiego upominku bez okazji :)

kusia_ss

2014-01-15 11:51

z witaminek wygrałam jeszcze syrop w konkursie Hartusia :)

Dodaj komentarz
© by Lovi . Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń do nas:
tel. +48 46 858 00 00
(obsługa klienta czynna w godzinach od 8 do 15)
Newsletter
Zostaw nam swój adres e-mail, a co miesiąc
otrzymasz newsletter wypełniony nowościami.
W ramach naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.
AKCEPTUJĘ
';
ZAMKNIJ

Karmienie piersią jest jedynym naturalnym sposobem żywienia niemowląt i żaden preparat zastępujący mleko kobiece nie posiada identycznych właściwości, co mleko kobiece.
Bardzo dziękujemy za zgłoszenie się do testów butelki LOVI Medical+.
Z góry bardzo dziękujemy za opinię.

ANKIETA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA BUTELKI LOVI MEDICAL+

Uprzejmie prosimy o zaznaczenie właściwej odpowiedzi lub odpowiedź na poniższe pytania:

Cz. I - wypełnić przed przetestowaniem butelki LOVI Medical+:

1. Czy używała Pani butelki LOVI Medical+?
    TAK NIE
  2. Czy słyszała Pani o butelce LOVI Medical+? Jeśli tak, to skąd?
    nie słyszałam
    tak, z Internetu
    tak, od koleżanki/znajomej
    usłyszałam o niej w innych okolicznościach (jakich?):

cz. II - wypełnić po użyciu butelki LOVI Medical+:

1. Czy butelka LOVI Medical+ spełniła Pani oczekiwania? W jakim stopniu?
  2. Czy smoczek dobrze się odpowietrza?
  3. Czy przejrzystość butelki jest porównywalna do innych butelek do karmienia?
  4. Jakie zalety posiada według Pani butelka LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem?
  5. Czy zauważyła Pani różnice między karmieniem butelką LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem a innymi butelkami ze smoczkiem z jednorodnego silikonu? Jeśli tak to jakie?
  6. Czy miała Pani jakiekolwiek problemy z użytkowaniem butelki LOVI Medical+? Jeśli tak to jakie?
  7. Czy zauważyła Pani różnicę pomiędzy poprzednio używaną przez Panią butelką LOVI (pyt. do Mam używających wcześniej butelki LOVI)
WYŚLIJANULUJ