Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Dom ws Mieszkanie

Data utworzenia : 2018-12-06 21:55 | Ostatni komentarz 2019-03-14 20:55

Zamarancza

1701 Odsłony
51 Komentarze

Napiszcie co wedle Was jest lepsze? Mieszkanie w domu, czy w mieszkaniu? Podawajcie swoje argumenty/wady/zalety :)

2019-03-14 20:55

Mimo wszystko zawsze będą zwolenniczką domu :) bo moim zdaniem własny dom jest zdecydowanie lepszy od mieszkania. My już lata mieszkamy i w życiu bym się nie zamieniła na mieszkanie. Jeżeli decydujecie się na dom to ze względu na dzieci warto rozważyć instalację systemu wentylacyjnego, który zapewni dobrej jakości powietrze na terenie całego domu. Oczywiście takie rozwiązanie wymaga odpowiedniej konserwacji. Jeżeli interesuje was ta kwestia to tutaj polecam zapoznanie się z lekturą: https://dong.net.pl/biznes/czyszczenie-wentylacji-w-przemysle-o-tym-musisz-pamietac/ , która dotyczy czyszczenia wentylacji.

2019-03-01 19:33

Ja mam pięć i nie narzekam. Palę z mamą na zmianę po tygodniu.

2019-03-01 14:42

K.Pudelko teraz są piece gazowe i nie jest to wielkim problemem. Nie trzeba dorzucac i palić samemu.. Czasy się zmieniają.

2019-03-01 10:41

Ja myślę, że to zależy od wychowania czy mieszkało się w domu czy w mieszkaniu. Wszystkiego są mocne i słabe strony. W domu musisz raczej wszystko ogarniać sama, sensie palenie w piecu itp, w mieszkaniu masz wszystko ogarnięte ale masz mniej swobody. :)

2019-02-28 10:36

Aktualnie mieszkanie, ale może kiedyś uda nam się kupić dom.

2019-02-19 22:24

No tak. Plus, że dół możemy wynająć i kredyt będzie się spłacać bez wielkiego nakładu finansowego naszego.

2019-02-19 21:34

Zamarancza ale pomysł ze będziesz mieć wymarzony domek. Ja mam kredyty i mamy małe mieszkanie w którym brak miejsca.

2019-02-19 19:39

Ja sobie nie do końca zazdroszczę bo czeka nas bardzo duży kredyt i duże spłacanie. Tak naprawdę dopóki nie wrócę do pracy to będziemy musieli bardzo mocno zacisnąć pasa. Do tego bardzo boję się tych wszystkich urzędowych spraw które są bardzo trudne i do spania pozwolenia na budowę bo jest u nas bardzo niemiła pani która odrzuca absolutnie za wszystko wnioski o pozwolenie... Sam projekt będzie kosztował nas ponad 10000 zł. Będziemy musieli szukać wszędzie oszczędności i robić sporo też samemu żeby jak najwięcej oszczędzić.