Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Ciekawe wykończenie wnętrza

Data utworzenia : 2018-10-16 13:39 | Ostatni komentarz 2018-10-20 18:38

Konto usunięte

560 Odsłony
22 Komentarze

Witam, chciałam się z Wami podzielić moim pomysłem na oryginalne wykończenie wnętrza. Otóż, od dawna podobał mi się pomysł namalowania jakiegoś drzewa albo dmuchawca na jednej ze ścian swojego pokoju. Niestety, moje zdolności artystyczne są... raczej nikłe dlatego zaczęłam szukać jakiegoś szablonu w sieci, tak żeby spokojnie przyłożyć go do ściany, pomaziać trochę pędzlem i cieszyć się malunkiem. Potem znalazłam wzór w sieci. Przy okazji, zauważyłam że różne sklepy mają do sprzedania także naklejki, więc zaczęłam się wahać nad tym co kupić, jednak w końcu stanęło na szablonie. Z "małą" pomocą znajomych udało mi się ozdobić ścianę pokoju i muszę przyznać że jestem zadowolona więc mogę spokojnie polecić ten sposób. A wy jakie macie pomysły na urozmaicenie wnętrza?

Konto usunięte

2018-10-20 18:38

A tak tak, u mnie jest tylko na szerokość łóżeczka. Łóżeczko mam w rogu pomiędzy ścianą a oknem - czyli tam gdzie są nogi lub główka akurat jest fragment ścianki. Ten pion tak pomalowałam :)

2018-10-20 17:16

Ja bym brokat potraktowała jako dodatek. Całej ściany bym takiej nie chciała.

Konto usunięte

2018-10-20 14:48

Masz Aniu rację :) lada moment dzieci przejmą stery i zaczną pokazywać własne preferencje ;) Właśnie sama nie miałam pojęcia o tym, aż zaczęłam przeglądać ściany z farbami w castoramie. Zauważyłam takie ciekawostki i od razu zakochałam się w brokatowym urozmaiceniu.

2018-10-20 11:07

Eleonorka dziękuję naprawdę wygląda pięknie :) Tak od razu się nie zdecydowałam parę dni mi to zajęło ale w końcu upqtrzylam ten jeden wzór :) Dzieci tak szybko rosną juz niedługo mały sam będzie pokazywał jak chce mieć pokoik urządzony :) Ooooo brokat to musi być ciekawie. Nie widziałam czegoś takiego

Konto usunięte

2018-10-19 21:57

Anna, ja chciałam malować taki mini las na ścianie :) potem przyszła mi ochota na góry i zachodzące słońce, po tym jak zobaczyłam misia nici, to również chciałam namalować. Ciężko mi było wybrać, dlatego zdecydowałam się na neutralny kolorek i brokat ;) Podziwiam zdecydowania, bo u mnie jest z tym ciężko. Pokój Twojej pociechy musi wyglądać uroczo.

2018-10-19 21:12

My z mężem kupiliśmy naklejki na ścianę, drzewo z ptakami, słowami, krasnoludkami, wygląda to pięknie :) na komodzie lampęczka i klimat jak z bajki :) Jestem dumna z tej roboty :)

Konto usunięte

2018-10-19 12:02

Głowa do góry Anetka. My kobiety musimy sobie pomagać :)

2018-10-18 23:34

Dziękuję Eleonorka. Napewno podesle. Dla mnie to bardzo dużo znaczy.