Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Problem z teściami. Papierosy.

Data utworzenia : 2018-10-13 14:46 | Ostatni komentarz 2018-10-29 21:40

Konto usunięte

716 Odsłony
24 Komentarze

Witajcie Dziewczyny. Jak pewnie część z Was wie mieszkamy z Mężem w domu teściów. Ogólnie to naprawdę fajni ludzie, ale przeszkadza mi jedna rzecz, a mianowicie to, że palą papierosy. No ok, niech sobie palą, do tego nic nie mam. Ale wkurza mnie to jak praktycznie zaraz po fajce przychodzą do Małej ciągnąc za sobą ten smród i podchodzą do jej twarzy tak blisko, ze Mała to wszystko wdycha. Raz już poprosiłam Męża zeby im o tym powiedział i powiedział, ale jak widać zapomnieli. Dzis tesciowa znow przyszła po papierosie i mi caluje Małą i 'ti ti ti' przy małej buzince. Powiedziałam dyskretnie Mężowi, zeby zwrocil uwagę, a on nic, tylko sie wkurzyl i potem mi powiedział, ze on nic nie czuł (no jasne). Pokłocilismy sie o to jak byk i teraz ze sobą nie gadamy. W sumie to nie pisze tutaj, zebyscie mi cos doradzily, bo nastepnym razem to juz sama powiem tesciowej/tesciowi co o tym mysle, ale chciałam sie po prostu wygadac :P Ostatnio cały czas ja im zwracam na cos uwage: zeby myli rece jak przychodza do małej, zeby nie przychodzili jak mają gorączke albo sraczke no i po prostu juz mi niezrecznie dzis było i myslałam, ze Mąż zareaguje, a on nic. Nie ukrywam, ze dzis po prostu sie na nim troche zawiodłam. A moze wyolbrzymiam? Co myslicie? Tez miałyscie taką sytuacje?

2018-10-29 21:40

Dobrze, że problem został rozwiązany.

Konto usunięte

2018-10-29 21:05

O widzisz ! Rewelacja ! jednak rozmowa dała do myślenia :)

Konto usunięte

2018-10-29 20:27

Tak. Wszystko wyjasnione. Teraz tesciowa zanim przyjdzie do nas to myje rece, zęby, kremuje dlonie i fuka się delikatnym perfumkiem. Jest ogroooomna roznica!

2018-10-29 18:49

Ja też bym nie chciała być biernym palaczem bo to jeszcze gorsze. Też nie chcę by moje dziecko wdychalo taki smród.

Konto usunięte

2018-10-29 17:01

Eronie niestety ludzie są bez wyobraźni. Nałóg wypala zwoje :)

2018-10-29 13:32

O kurczę, dorośli ludzie, a takie rzeczy ... Ja nie wiem, czy wszystkim trzeba tłumaczyć takie fundamentalne rzeczy? To, że trujesz siebie, nie oznacza, że masz truć innych, a tym bardziej dziecka.

Konto usunięte

2018-10-18 20:58

Agnieszka podjęłaś kolejne działania w tej sprawie ? Coś się ruszyło , czy nadal brak reakcji ?

2018-10-18 18:32

Pchela moi teście akurat nie palą. Gdybyś ich znała to byś wiedziała, że rozmowa z nimi nic nie daję. W cale nie liczą się z czyimś zdaniem i uważają, że oni wszystko wiedzą najlepiej. Nawet jeżeli chodzi o zabawki dla córki. Tyle razy mówiłam by nie kupować pylgajacych bo może od nich córka dostać ataku i co i tak kupili pylgajaca.