Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Nogi, nogi, nogi

Data utworzenia : 2018-02-21 22:39 | Ostatni komentarz 2019-02-27 09:34

M.Skura

2133 Odsłony
32 Komentarze

Dziewczyny ja tak z innej beczki ale Wy jesteście niezastąpione! :) od dluzszego czasu borykam się ze swoimi nogami... ogole je, są fajne gladziutkie ale co z tego jak wyglądają na nieogolone :o pod skóra zostają mi takie czarne kropki, w dotyku nie czuc ale widać. Zaczyna mnie to denerwowac bo przyjdzie wiosna/lato i az wstyd sukienkę założyć. Dodam że wosku nie mogę używać bo mnie uczula,zresztą mam bardzo wrażliwa skórę i byle jakie maszynki tez źle mojej skórze robią. Czy rozwiazaniem może byc tylko laser? Miała któraś z Was robiona depilacje laserowa? Heeeelp :(

Konto usunięte

2019-02-27 09:34

Sama ostatnio depilowałam pachy na Inflanckiej. Jest to gabinet medycyny estetycznej w Warszawie https://www.beautyaddress.pl Daję adres jeśli ktoś chciałby zdecydować się na zabieg. Wykupiłam sobie pakiet na depilację laserem Vectus. Jakie wrażenia nie bolało mnie chociaż ostatnie zabiegi, w których zwiększane było natężenie lasera rownież nie były tak przyjemne z kazdym kolejnym zabiegiem nie było więcej włosków, obecnie nie mam ich wcale nie miałam rownież żadnych podrażnień Zastanawiam się jeszcze czy nie wybrać się na depilację bikini :) Tak aby zdążyć przed latem!

2019-01-28 13:05

kowalewska ja tez sie balam ze boli... kolezanka gdzies byla i niezadowolona wyszla... ale stwierdzilam ze przeciez jest duzo roznych klinik, duzo sprzetow i ludiz z roznym doswiadczeniem i nie ma co sie opierac na jednej opini.. poszukalam poczytalam i zapisalam sie do Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ na depilacje. Wybralam ich ze wzgledu na najlepsz eopinie i najwieksze doswiadczenie (oni sprowadzili depilacje laserowa do Polski). Jestem juz po, nogi mam eleganckie wiec teraz pozostaje strefa bikini gdzie jestem umowiona na poczatek marca :D

2018-11-28 09:46

Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie, ja się na początku bałam że to będzie bolesne, ale nie. Teraz te nowe sprzęty, tak jak ten https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ mają już głowice chłodzącą która minimalizuje dyskomfort przy zabiegi. A nózki gładkie już na stałe! bikini tak samo

Konto usunięte

2018-10-18 10:17

Zetka, faktycznie nie jest to najprzyjemniejszy zabieg. Ja często podczas depilacji depilatorem delikatnie naprężam skórę powyżej depilatora i delikatnie przesuwam go w tym własnie kierunku - dzięki temu znacznie mniej boli. Jednak warto wspomnieć, że im krótsze włoski tym bardziej przyjemny zabieg. Jeśli już troszkę zapuścimy to faktycznie wyrywanie jest bardziej bolesne. Można też depilować po kąpieli, gdzie skóra pod wpływem temperatury jest bardziej rozpulchniona i łatwiej pozbyć się włosków. Laseru osobiście nigdy nie stosowałam, cena mnie przeraża oraz mam obawy czy laser jest aby na pewno bezpieczny. Znalazłam takie informacje: "Przeciwwskazaniem do depilacji laserowej są: -opalona skóra; -przyjmowanie leków światłouczulających, które mogą powodować nieprawidłowe reakcje skóry na światło słoneczne i światło laserowe (m.in. antybiotyki stosowane do leczenia trądzika czy leki przeciwdepresyjne); -ciąża; -nowotwory (przebyte - po konsultacji lekarskiej); -infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu wykonania zabiegu; -stosowanie samoopalaczy, bronzerów, betakarotenu doustnie; -włosy rude, siwe, blond w miejscu zabiegu - z uwagi na brak lub małą skuteczność depilacji laserowej." Źródło: https://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-kosmetyczne/depilacja-laserowa-co-musisz-wiedziec-zanim-wybierzesz-sie-na-zabieg-aa-3aTA-CMJd-udb6.html Zatem chyba nie dla każdego jest taki zabieg.

Konto usunięte

2018-10-18 09:39

Nie jest bolesny, ale nie jest również za specjalnie przyjemny. Czujesz taki jakby delikatny prad. Wszystko jest jednak do wytrzymania. Szczególnie,że nie trwa to długo. Warto jest zdecydować sie na laser light sheer. TYlko w taki sposób jesteśmy w stanie pozbyc się owłosienia całkowicie. Laser IPL nie daje takich efektów bo nie jest to depilacja laserowa ale depilacja światłem... Czyli na pewien czas. Mogę tutaj również polecić dobry gabinet w Krakowie, w którym sie w tym specjalizują: https://bonadea-krakow.net.pl/

Konto usunięte

2018-10-17 07:58

Moze i racja

Konto usunięte

2018-10-10 15:10

Używałaś może depilatora ? Ja mam jasne włoski, ale od czasu rozpoczęcia depilacji depilatorem elektrycznym phillipsa stały się one znacznie cieńsze, słabsze i mniej widoczne niż do tej pory. Maszynki nie polecam, ponieważ po niej włoski stają się mocniejsze i grubsze - a przez to znacznie bardziej widoczne. Kremy stosowałam jak byłam młodsza - veet - jednak zdałam sobie sprawę ile chemii jest w takim kremie, dlatego też szybko zrezygnowałam. Plastry z woskiem również nie są dla mnie - za bardzo boli, ponadto czasami można uszkodzić sobie skórę.

2018-10-10 12:05

Laser jest najbardziej skuteczny, bez dwóch zdań. Myślę, że raz na jakiś czas warto spróbować.