Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1473 Wątki)

Thermomix-Wypróbowane przepisy

Data utworzenia : 2017-12-30 13:13 | Ostatni komentarz 2021-02-05 13:32

Zamarancza

2234 Odsłony
64 Komentarze

Kilka z nas ma w domu Thermomix. Korzystamy z różnych przepisów stworzonych właśnie dla tej maszyny. Mamy też różne fajne strony z przepisami. Proponuję wpisywać to co naszym zdaniem jest sprawdzone i warto wykonać u siebie w domu. Nie wszystkie przepisy są smaczne i warte uwagi dlatego dzielmy się doświadczeniami :)

2021-02-05 13:32

Sernik rosa  jest pyszny z przepisu z thermomix  różnego rodzaju ciasta na babeczki ciasteczka fajnie wychodzą również bułeczki maślane super sprawa ciasto ja pizzę ciasto francuskie sorbety z mrożonych owoców pyszotka zupki chociaz nie wszystkie ale ja uwielbiam ogórkowa chyba moja ulubiona a np rosół juz nie jest dla mnie taki sam jak ugotowany w dużym garze na wolnym ogniu 

2020-12-03 17:17

Ja na forach wiele czytałam o lidlomixach i wiele osób twierdzi, że lidlomix jest super do pierwszego zepsucia i to taka jednorazówka, bo średnio ktoś to naprawia... A le czy to prawda... 

2020-11-30 23:07

Nie miałam żadnej, ale w rodzinie przestała grzać chyba misa. I właśnie w taki sposób oddawali na serwis. Jestem zadowolona :) 

2020-11-30 12:14

Beata czyli ogólnie jesteś zadowolona z lidlomixa?  A z tym serwisem to super, nawet bym się nie spodziewała. A miałaś jakąś poważną usterkę? 

2020-11-26 12:02

Jeśli się zepsuje dzwonię do serwisu, przyjeżdża kurier i lidlomix jedzie do serwisu do Niemiec do 2 tygodni i jest w domu. Ja mimo wszystko nie żałuję kupna, wiem że nie kupiłabym TM z powodu na cenę (nie stać mnie na taki wydatek)

2020-11-26 09:53

nie robilam jeszcze ale sprobuje ;D podrzucajcie tutaj takie pomysly co robicie i co wedlug Was jest hitem ;D

2020-11-25 17:27

Funkcja karmelizacji jest bezbłędna, uwielbiam słony karmel z Tm6. 

2020-11-25 13:16

no i opieka przedstawiciela jakies pttania to od razu moi klienci do mnie pisza ja odpwoiadam na wszelkie ptania, robie dodatkowe prezentacje jak jest potrzeba cos wytlumaczyc, lidlomix tej opieki tez nie ma nie wiesz cos to musisz sobie radzic sam.