Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

jak się pozbyć blizn?

Data utworzenia : 2017-11-09 11:13 | Ostatni komentarz 2018-10-19 21:15

Majapp

2413 Odsłony
35 Komentarze

Znacie jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się blizn? Używała któraś z Was plastrów silikonowych?

2018-10-19 21:15

Mi mikrodermabrazja pomogła w poprawie wyglądu skóry ale też trzeba iść na nią parę razy żeby był efekt. Najlepiej udać się do kosmetyczki tak jak pisze eleonorka :)

Konto usunięte

2018-10-19 17:21

Mikrodermabrazję zastosowałam 2 x. Wcześniej przez kilka miesięcy kawitację. Jestem bardzo zadowolona z efektu, ponieważ większość przebarwień na buzi zniknęła. Wyleczyłam okropne podskórne krostki, które były jakąś odmianą trądziku. Wyglądały do światła jak kaszka. W ogóle nie stosuję podkładu i mam jednolity kolor skóry :) Kurcze, jeśli blizny są głębokie i spore to mogą zostać pomimo zabiegu. Nie chciałabym wprowadzić w błąd. Warto wybrać się do kosmetyczki i poprosić o ocenę danej zmiany skórnej.

2018-10-19 15:42

Eleonorka a sama stosowała ta mikro dermabrazje? ? Mam blizny na dekolcie pod broda i okolic ramion . Są grube i widoczne . Ciekawi mnie czy ten zabieg by coś pomógł ?

2018-10-17 21:18

ja używałam olejku bio oil i sobie chwale, blizny przestają być takie zaczerwienione, z czasem robią się coraz bardziej bledsze, że robią się niewidoczne. trzeba po prostu pamiętać o systematyczności, najlepiej smarować je 2 do 3 razy na dzień i efekt będzie.

Konto usunięte

2018-10-08 20:15

Wszelkie kosmetyki bazujące na śluzie ślimaka przynoszą naprawdę dobre efekty ;) Pomocne są też maści zawierające allantoiny oraz zabiegi laserowe. Jeśli drobne blizny występują w obrębie twarzy i dekoltu można zastosować delikatny peeling kawitacyjny, natomiast przy większych i bardziej intensywnych bliznach w tych strefach polecam mikro dermabrazję.

2018-10-06 16:26

Są różne kremy, ale pomagają tylko jeśli blizny są niewielkie. W przypadku większych konieczne są bardziej inwazyjne metody, wykonują je w gabinetach medycyny estetycznej, we Wrocławiu choćby w https://lukaszmichalak.pl/medycyna-estetyczna/ choć często nie sposób całkowicie pozbyć się blizn, udaje się je jednak znacznie zmniejszyć.

Konto usunięte

2018-05-24 07:32

Niestety ale z tego co wiem to takie kremy nie działają.Blizny powstają poineważ występuje zaburzenie kolagenu. A kremy nie sa w stanie sprawić,ze będzie się go dużo produkowało i aby był w stanie uzupełnić wolne miejsca..... Dlatego też jeśli chcecie pozbyć się blizn czy rozstępów warto wybrać się do gabinetu kosmetycznego albo medycyny estetycznej. Zaoferują Wam o wiele wiecej innych rozwiązań; laser ultradźwięki czy dermapen Bardzo dobra na zmarszczki, rozstępy i blizny jest karboksyterapia: https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/

2018-04-18 12:12

Ja niedawno czytałam o https://fabskin.pl/zabieg-mikrodermabrazji-hydrafacial-nieinwazyjna-metoda-doglebnego-oczyszczania-i-odmladzania-skory/ . Podobno tego rodzaju zabiegi doskonale wpływają na zmniejszanie się blizn, a nie są w żaden sposób ingerujące w organizm.