Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

KONKURS <b> Karmię piersią po cesarskim cięciu</b> (Zakończony)

Data utworzenia : 2018-11-13 09:54 | Ostatni komentarz 2019-01-28 18:16

Redakcja LOVI

19821 Odsłony
742 Komentarze

Weź udział w konkursie, w którym do wygrania czeka aż 10 laktatorów elektrycznych Expert i poduszek do karmienia Sango Trade oraz 50 laktatorów ręcznych Expert. Zadanie konkursowe: Napisz, dlaczego to Ty powinnaś od nas otrzymać laktator Expert. Pamiętajcie, aby w systemie zostawić swoje pełne dane adresowe, zgłoszenia bez adresu nie będą brane pod uwagę.

2019-01-28 18:16

2019-01-24 14:40

K.Michalczyk wyniki konkursu znajdują się w zakładce Aktualności - Konkursy: https://lovi.pl/pl/konkursy/1203

2019-01-23 14:39

Kto wygrał laktator?

2018-12-09 23:32

Chciałabym wygrać laktator Lovi Expert ponieważ w kwietniu czeka mnie czwarte już rozwiązanie przez cc po każdym porodzie ze względu na cc walczyłam o każda kroplę mleczka ponieważ wiem że to najlepsze co mogę na początku przekazać moim dzieciom. Poprzez wklęsłe sutki za każdym razem miałam problem żeby przystawiac dzieci do piersi co nie raz kończyło się płaczem moim i dzieciaczka. Państwa laktator na pewno pomógł by nam w rozpoczęciu owocnej drogi mlecznej jaką jako matka chciałabym zapewnić mojemu dziecku abym była pewna że jest najedzone, szczęśliwe i co najważniejsze zdrowe bo mleko mamy dla maluszka jest najzdrowsze. Pozdrawiam

2018-12-07 12:46

Paulina-88 Konkurs jest już zakończony. Zachęcamy jednak do pozostania z nami na forum i do zaglądania na FB LOVI. Konkursy z ciekawymi nagrodami, w tym laktatorami, pojawiają się cyklicznie.

2018-12-06 20:01

Jestem mamą dwójki dzieci i wychowywałam je razem z marką Lovi dlatego uważam że produkty tej marki są najlepsze dla dzieci. Chciałabym otrzymać od Państwa laktator Lovi Expert ponieważ moja siostra ma mieć wkrótce cesarskie cięcie po którym może mieć problemy z karmieniem piersią zwłaszcza że to jej pierwsze dziecko. Chciałabym ułatwić jej start w nowy etap w życiu jakim jest macierzyństwo i cudowne doświadczenie bliskości z dzieckiem podczas karmienia piersią dlatego uważam że właśnie ten laktator ułatwi jej wejście w tą właśnie drogę. Jestem przekonana że jak wyprobuję laktator to będzie nim tak zachwycona jak ja i zostanie z marką Lovi już do końca.

2018-12-06 15:57

Jola192 Cieszymy się, że przypadł do gustu. :-)

2018-12-06 15:55

Katarzyna.Wijata wyniki konkursu są w zakładce AKTUALNOŚCI https://lovi.pl/pl/konkursy/1203