Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

laktator Lovi

Data utworzenia : 2018-07-25 11:51 | Ostatni komentarz 2018-08-16 00:29

niekrec16

1191 Odsłony
22 Komentarze

Cześć dziewczyny :) jestem w 35 tygodniu ciąży i szukam używanego laktatora elektrycznego lovi za dobre pieniążki, może któraś ma i chciałaby sprzedać?:) bo słyszałam, że właśnie ten laktator jest najlepszy i taki bym chciała zakupić :) ale niestety nowy bardzo dużo kosztuje...

2018-08-16 00:29

Poszukałam części zamiennych do laktatora prolactis na allegro. Wysyłka w ciągu 24 godzin. Więc paczka przychodzi szybko. Też zależy jakiego weźmie się kuriera. Ale kurier dostarcza paczki w ciągu 24-48 godzin. Więc okres oczekiwania nie jest długi. Z innym stronami jest podobny czas.

Konto usunięte

2018-08-14 09:26

Niekręc: zestaw zapasowy znalazłam w aptece internetowej gemini za 23.39. Paczka zwykle dochodzi w 2-3 dni.

2018-08-14 00:41

Może spróbuj popytać w aptekach. Tam powinny być lub mogą sprowadzić ci na zamówienie.

2018-08-13 12:22

Witam, a czy któraś z dziewczyn się orientuje gdzie albo jak mogę kupić części zamienne do laktatora elektrycznego Lovi prolactis?? może gdzieś tutaj an stronce labo coś? bo na allegro jest bardzo długo okres oczekiwania...

Konto usunięte

2018-08-12 20:28

Również uważam, że warto kupić nowy sprzęt ponieważ ze względów higienicznych i tak trzeba dokupić elementy tzw osobiste i może okazać się, że niewiele zaoszczędzany. Jestvtez kilka ofert sprzętu nowego, czasem okazał się nieprzydatny młodej mamie, czasem to nieudany prezent. Warto taki towar obejrzeć przed zakupem

Konto usunięte

2018-08-11 20:50

Co prawda laktatora nie mam, bo (na szczęście) nie był mi potrzebny. Ale z doświadczenia wiem, że w taki sprzęt warto zainwestować w nocy. Jeżeli jesteście pewne, że będziecie chciały lub musiały korzystać z laktatora to najlepiej kupić nowy. Dlaczego? Nie wiadomo ile pożyje używany laktakor, nie wiadomo jak był użytkowany/czyszczony etc i nie wiadomo czy przypadkiem nie będzie Wam jeszcze później potrzebny :) Gdy kupicie nowy macie gwarancje i pewność, że wszystko będzie ok. A w przypadku kolejnej ciąży sprzęt będzie już tylko czekał na Was :)

2018-08-06 23:03

Również mam i polecam ale nie sprzedam bo na pewno mi się lada chwila przyda . Czasami warto dolozyc trochę i kupić nowy . Nie zawiedziesz się Lovi to dobra firma

2018-08-06 16:42

Hej :) ja również z chęcią bym kupiła używany, jednak nie jestem przekonana...jak to wygląda z higieną takiego sprzętu, jak powinien wyglądać używany ale w dobrym stanie ? Czy miał ktoś jakieś nieprzyjemne sytuacje z tym związane? Czy raczej nie ma czego się obawiać? Jest tutaj ktoś kto ma jakieś doświadczenie ? :)