Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Ciuszki

Data utworzenia : 2013-05-25 21:43 | Ostatni komentarz 2018-10-26 19:48

Demotywacja

10583 Odsłony
99 Komentarze

Zastanawiam się ile z nas ma problem z kupowaniem ciuszków dla swoich pociech - jest tyle pięknych rzeczy w rozmaitych sklepach, jednak ile z nas rozczarowało się już, gdy kupiło spodenki, rozmiar się zgadzał, a w domu okazało się, że dziecko ledwo w nie wchodzi. Tak jak dziecko dziecku nie równe tak i rozmiar rozmiarowi. Jakie polecacie sprawdzone sklepy z ciuszkami, gdzie kupujecie rzeczy dla swoich pociech? Może jakieś sprawdzone strony internetowe, gdzie można kupić ładne rzeczy w miarę tanio?

2018-10-26 19:48

Ja czasem kupuje w smyku dla córki ciuszki.

2018-10-26 16:36

Mi najbardziej podobają się ubrania z Carry. Do tego mają super jakość.

2018-10-09 21:46

Aneta jest takie fajne rozwiązanie przedłużka do bodziak i model z dobrą długością rękawka dopinamy przedłużkę.Ja akurat sprzedaje można sobie zerknąć na allegro maluszek62.Zapraszam też do polubienia mojej strony na Facebook .

Konto usunięte

2018-10-08 21:23

Niestety w tym roku dałam się ponieść zakupowemu szaleństwu i zrobiłam wyprawkę dla maluszka, jak gdybym miała mieć trojaczki ;) bardzo eleganckie ubranka można kupić w zarze. Jestem zakochana w jakości ubranek firmy lupilu, które można kupić w lidlu za naprawdę rozsądną cenę. Ubranka z C&A oraz KIK'a należą do tych, które nie tylko mają ciekawe wzory, ale też są bardzo wytrzymałe i nie spierają się. Nie polecam ubranek z 5.10.15, ponieważ w dotyku są niezwykle delikatne i słabe, przypominają zwykłe chińskie ubrania gorszego sortu. Bardzo się zraziłam i więcej tego błędu nie popełnię. Zdarzyło mi się kupić kilka ubranek w ciuszku - można upolować praktycznie nowe śpiworki i kombinezony na zimę, które mają metki. Kosztują grosze i są niezwykle oryginalne.

2018-10-06 09:30

w moim przypadku kupić za duże to aż trudno bo synek tak ekspresowo rośnie, myślałam że coś mu jeszcze za duże ja mu zakładam a on ledwo się mieści, teraz synek dostał z pepco niby spodenki na swój rozmiar a jednak za krótkie, ma inne rzeczy z pepco w tym rozmiarze i są mu dobre i tak naprawdę nigdy nie wiadomo z tą rozmiarówką. Mam kilka body f&f i po drugim praniu już napisu nie widać a tymi z pepco nie mam takich problemów póki co

Konto usunięte

2018-10-05 09:22

Sama równiez nie kupuje ubrań na zapas. Kupuje akurat to co jest nam potrzebne. Nie przepada za tym jak ubrania leżą i do niczego sie nie przydają. Poza tym tak jak Ty mam skłonności do zapominania o nich :) Polecam również to miejsce: https://www.openwear.pl Można tam kupować ciuszków równiez i detalicznie :) Nie trzeba hurtowo :)

2018-10-04 21:59

Teraz z Pepco dostałyśmy bardzo fajne ubranka jakosciowo, aż byłam zdziwiona :)

2018-10-02 16:24

Ja staram się za bardzo za duzych ciuszkow nie kupować tak by za długo nie leżały. Dużo ciuszkow dostaję od kuzynki ale czesc ciuszkow i tak muszę kupić. Nie lubię gdy ciuszki za długo leżą bo się o nich zapomina. Później gdzieś w ręce wpadną i okazuje się że są już za małe. Ale u mnie często jest tak z bluzkamii z bodami że są na długość dobre ale rękawy za długie.