Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

poduszka do spania i karmienia

Data utworzenia : 2016-04-25 12:20 | Ostatni komentarz 2021-10-11 15:24

Monika.P

5567 Odsłony
198 Komentarze

Witajcie, Czy używacie poduszki do spania w kształcie litery C, a później do karmienia tej samej? Czy może samą do karmienia? Która jest lepsza i czy tak naprawdę są przydatne, czy to tylko zbędny koszt?

2021-10-11 15:24

No to fajnie Ci się trafiło ja osobiście miałam poduszkę do spania taka z biedronki tania około 60 zl. 

Ale powiem Wam że nie było mi fajnie jak miała mi sluzyc też do karmienia. 

To była wręcz katorga. Myślę że chyba lepiej kupić taka poduszkę no i chyba wygoda jest o wiele lepsza niż przy takiej typowej do spania. 

2021-10-10 10:40

Mi poduszka do spania nie jest potrzebna, nic mnie w nocy nie boli, jest mi wygodnie, jedynie męczy mnie spanie na lewym boku ale nie mam czegoś takiego że się w nocy nieświadomie przekrecam więc nie mam obaw że wyląduje na brzuchu. Śpię cała noc w jednej pozycji ale mam bardzo dobrej jakości materac i wydaje mi się że to jego zasługa bo kiedyś potrafił mnie boleć kręgosłup po nocy a teraz nic zupełnie się nie dzieje. 

2021-10-10 07:23

Ja się mocno zastanawiam nad taka poduszka do karmienia zawsze to jakieś  ułatwienie;)

2021-10-10 07:08

Ja mam tylko rogal do spania duży. Czasem na nim kładłam dziecko i tak karmiłam. A poduszki typowo do karmienia nie mam 

2021-09-05 20:18

Ja sobie nie wyobrażam, że podczas ciąży nie mam dużej poduchy typu C - uratowała mi życie ;P A tak na prawdę, dopiero po zakupie poduchy zaczęłam się wysypać. 

Do karmienia dodatkowo zakupiłam mniejszą- na szkole rodzenia testowaliśmy poduszki i mi osobiście było łatwiej wykorzystać mniejszą poduszkę. 

 

2021-09-03 07:43

Ja próbowałam ta do spania dawać do karmienia jak uczyłam pić córkę z piersi ale mi było jakoś nie wygodnie 

2021-09-03 07:32

Mam taką duża do spania jest mega wygodna szczególnie pod koniec ciąży.  Siostra przyjeżdżając z synkiem układa młodego w tej poduszcze zwijając ją w kokon

2021-09-03 01:49

Do spania świetna sprawa, do karmienia mozna tez wykorzystać tą samą i nawet się przydaje w innych sytuacjach :)